ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Górniak modli się z Ameryki o zdrowie mamy!

Górniak modli się z Ameryki o zdrowie mamy!

11.08.2016, godz. 09:35
Edyta Górniak pogodziła się z matką, teraz pogodzi się z siostrą
foto: Super Express

Edyta Górniak niedawno wyjechała na wakacje do USA wraz ze swoim ukochanym synem Allanem. Razem z nimi miała jechać mama gwiazdy. Niestety zdrowie nie pozwoliło jej na daleką podróż. Cały czas wspiera swoją mamę duchowo.

Edyta Górniak już od jakiegoś czasu wspominała o wymarzonych wakacjach w Ameryce.  Miała na nie zabrać syna Allanka oraz swoją mamę. W ostatniej chwili okazało się jednak, że mama gwiazdy nie może odbyć podróży z powodu problemów zdrowotnych. - Pani Grażyna źle się poczuła. Trafiła na specjalistyczne badania. Okazało się, że na ich wyniki trzeba czekać kilka tygodni, a bez nich wyjazd za granicę nie jest możliwy - mówi informator magazynu "Na żywo".

Edyta nie na żarty zaczęła martwić się o mamę, która w swoim życiu przeszła już 14 operacji, w tym bardzo niebezpiecznego zabiegu -  usunięcia tętniaka aorty brzusznej. - Edyta wahała się, czy wyjeżdżać. Jednak mama poprosiła, by zabrała syna na obiecane wakacje, a z nią była w kontakcie - pisze tabloid.

Na początku sierpnia przyszły wyniki badań pani Grażyny. Okazało się, że ma ostrą nietolerancję pokarmową, która nieleczona może doprowadzić nawet do śmierci. Na szczęście córka modli się za mamę w USA, a pani Grażyna jest pod okiem lekarzy. Życzymy zdrowia mamie diwy!

Zobacz: Edyta Górniak popełni błąd swojej matki?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: