ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Górniak zmieniła zdanie! Nie wyklucza już małżeństwa!

Górniak zmieniła zdanie! Nie wyklucza już małżeństwa!

12.08.2017, godz. 18:50
Tak całuje Górniak
foto: AKPA

Edyta Górniak wielokrotnie oświadczała, że nie ma szans, żeby ponownie zdecydowała się na zawarcie małżeństwa. W sobotnim programie "Dzień dobry wakacje" przyznała jednak, że nie wyklucza już tego rozwiązania. Najwyraźniej związek z młodszym aktorem pozwolił zatrzeć złe wspomnienia z przeszłości.

W programie piosenkarka opowiadała m.in. że wystąpi w Sopocie, gdzie zaśpiewa piosenki o miłości. Marcin Meller zapytał wówczas, czy jest ktoś, kto zainspirował ją do tego, jakie utwory wybrała. Od jakiegoś czasu nie jest tajemnicą, że Edyta Górniak jest szczęśliwie zakochana, a jej wybrankiem został młody aktor, William. To wtedy Górniak zdobyła się na zaskakujące wyznanie: - Do niedawna mówiłam, że nie wyjdę za mąż, ale muszę to przemyśleć. Prawie przez 10 lat się zapierałam!

Górniak zdradziła też, czym ujął ją jej obecny partner. Jak wspominała: - Taką cierpliwością, nienachalnością. Tym, że dał mi bardzo dużo przestrzeni, czasu i tym, że właściwie kropla po kropli budował to zaufanie. To mnie chyba najbardziej ujęło. My się znamy rok, ja jestem bardzo szczęśliwa. Allan i William bardzo się polubili. Natomiast nie mogę powiedzieć, że nie jestem pełna strachu. Miałam bardzo dużo mocnych rozczarowań, że właściwie myślałam sobie, że to byłoby głupie znowu kogoś kochać.

Zobacz także: Weronika Rosati je w ciąży surową rybę

Przeczytaj również: Rozenek i Majdan wydadzą PÓŁ MILIONA na rocznicę ślubu?!

Polecamy ponadto: Justyna Pawlicka komentuje zdjęcie seksu oralnego! Miłość kwitnie?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: