ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Horodyńska MOCNO KRYTYKUJE Sablewską! "Zamienia się w Jokera"

Horodyńska MOCNO KRYTYKUJE Sablewską! "Zamienia się w Jokera"

23.10.2016, godz. 11:38
Joanna Horodyńska
Joanna Horodyńska foto: © AKPA

Maja Sablewska chwali się w internecie swoją "metamorfozą". Nie wszyscy zachwycają się jej coraz szczuplejszą sylwetką. Niektórzy zauważają, że jej dieta wpływa również na rysy twarzy. Na zdjęciach jakie publikuje jej ulubionym elementem stała się czerwona szminka, mocno kontrastująca z jasnymi blond włosami i chudą twarzą Sablewskiej. Mocno "przejechała się" po nim stylistka, Joanna Horodyńska, która bez pardonu zaatakowała Sablewską.

 

Jak oceniła Horodyńska w swoim programie "Gwiazdy na dywaniku": - Mam wrażenie, że ona zamienia się w Jokera. Duża głowa, małe ciało, wąskie, to już nie jest ta planeta, Tomek. Naprawdę, coś dziwnego dzieje się z jej twarzą. To jest młoda dziewczyna. Ja się obawiam o własne serce, jak następnym razem ją zobaczę, to dostanę zawału, a ja chcę jeszcze trochę pożyć.

Wtórował jej Tomasz Jacyków, mówiąc: - Jej cyrk, jej małpy, niech się zamorzy na śmierć, ale rzeczywiście to wygląda dziwnie. To już nie jest w kategorii, że to jest estetyczne. Nawlokła rurki, żeby podkreślić chudość i czerwona marynarka z gitarą, usta czerwone, twarz blada, to przestało być estetyczne, zero punktów.

Zobacz także: Były dziennikarz zmienia swoje życie, został gejowskim aktorem porno!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: