ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ich Troje - Letnia przygoda. Pielgrzymka i 500 plus w nowym teledysku Michała Wiśniewskiego

Ich Troje - Letnia przygoda. Pielgrzymka i 500 plus w nowym teledysku Michała Wiśniewskiego

26.07.2017, godz. 12:04
Ich Troje - Letnia przygoda
foto: PrintScreen YouTube

Do sieci trafił nowy teledysk Ich Troje. To klip do utworu "Letnia przygoda". Ten utwór przebije popularnością "Filiżankę"? Dobra forma Michała Wiśniewskiego w "Letniej przygodzie"

Ich Troje w teledysku "Letnia przygoda" wyśmiewa pielgrzymów i program 500 plus? Do sieci trafił właśnie nowy klip Michała Wiśniewskiego, który po prostu trzeba zobaczyć! Nagranie wideo i piosenka "Letnia przygoda" mają szansę przebić popularnością niechlubną "Filiżankę", z której śmiano się kilka lat temu.

Ich Troje - "Letnia przygoda". O czym jest ten utwór?

Jeżeli skojarzyliście tytuł z przelotnym romansem, to był to strzał w dziesiątkę. Po obejrzeniu teledysku nie można mieć wątpliwości co do tego, że "Letnia przygoda" opowiada historię romansu na... pielgrzymce. W samym tekście "Letniej przygody" znajdziemy również nawiązania do rządowego programu 500 plus.

Trzy córy są i jeden syn
Kiedyś z czego to utrzymać się martwiłbym
A dziś nie, spoko, luz
Chwalmy Pana i 500 plus

Z kolei w zakończeniu teledysku "Lenia przygoda" zobaczymy księdza i zakonnicę, przywłaszczających sobie gotówkę z tzw. "tacy". Co myślicie o nowym dziele Michała Wiśniewskiego? Czekamy na wasze komentarze!

ZOBACZ: Córka Wiśniewskiego wyrosła na ślicznotkę! Fabienne ma już 13 lat

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: