ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Internauci hejtują ciężarną Siwiec za TO zdjęcie!

Internauci hejtują ciężarną Siwiec za TO zdjęcie!

01.06.2017, godz. 11:37
Natalia Siwiec o ciąży
Natalia Siwiec o ciąży foto:

Kilka dni temu gruchnęła informacja o ciąży Natalii Siwiec. Na ostatniej imprezie biała suknia wyraźnie podkreśliła jej zaokrąglony brzuszek. Tymczasem na Instagramie Siwiec pochwaliła się zdjęciem, które wywołało oburzenie fanów. Słusznie?

Natalia Siwiec od dawna marzyła o dziecku. Wspominała o tym w rozmowie z "Super Expressem" już rok temu. Wszystko wskazuje na to, że jej marzenia się spełniły. Podczas ostatniej imprezy modelka pojawiła się w obcisłej białej sukni, która podkreśliła jej okrągły brzuszek. I choć partner Siwiec podpisał to zdjęcie hasztagami "Najadła się jak prosiaczek", "Piwny bruszek" i "Wzdęcia" to jednak można od razu podejrzewać, że te kształty nie są efektem przejedzenia. Co więcej, Mariusz Raduszewski potwierdził na Instagramie płeć dziecka. Niestety nie wszystko układa się tak pięknie...

Internauci hejtują ciężarną Siwiec

Wszystko przez zdjęcie, które Natalia umieściła ostatnio na swoim Instagramie. Na fotografii pozuje z suplementem diety z kofeiną. W opisie posta dodatkowo zachwala trzymane w ręce tabletki. Zaznajomieni z nowinkami z życia Miss Euro 2012 fani od razu zwrócili uwagę na to, że ciężarna nie powinna zażywać kofeiny.

- Nie przesadzałabym z kofeina w ciąży

- Takie suplementy diety w ciąży???? Hmm oby to tylko reklama.

Dopiero po tych licznych uwagach Natalia wystosowała kolejny komentarz, w którym odradziła stosowanie suplementu kobietom w ciąży:

- Oczywiście nie polecam kobietom w ciąży! - odpowiedziała zgliziwym internautom Siwiec.

ZOBACZ: Natalia Siwiec w bikini. Przypominamy, jak wyglądała przed ciążą!

Źródło: Edyta Folwarska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: