ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Joanna Jabłczyńska zostanie menadżerką Joanny Krupy?

Joanna Jabłczyńska zostanie menadżerką Joanny Krupy?

14.06.2017, godz. 12:08
Joanna Jabłczyńska będzie doradzać Joannie Krupie?
foto: © AKPA

Zmiany w życiu Joanny Krupy to nie tylko rozwód z Romainem Zago. Modelka postanowiła rozstać się również z dotychczasową menadżerką Małgorzatą Leitner. Niedawno pojawiły się doniesienia, że miejsce menadżerki zajmie teraz Joanna Jabłczyńska, aktorka "Na Wspólnej". Czy to prawda? Jedno jest pewne - obie panie rozpoczną współpracę!

Joanna Krupa rozstała się z dotychczasową menadżerką, Małgorzatą Leitner, po ośmiu latach współpracy. Oficjalna informacja na ten temat została opublikowana na fanpage'u agencji Avant Models, którą zarządza Leitner. Tuż po tym oświadczeniu pojawiły się doniesienia o nowej opiekunce pięknej Dżołany, którą miała zostać... Joanna Jabłczyńska. Czy to prawda?

Joanna Jabłczyńska kojarzona jest przede wszystkim z serialem "Na Wspólnej" oraz dziecięcym programem "Pan Tik Tak". Jednak poza karierą aktorską, Jabłczyńska zdobyła również wykształcenie prawnicze. I to właśnie w tej drugiej dziedzinie nawiąże współpracę z Joanną Krupą - donosi magazyn Gala.

- Okazuje się, że Joanna Jabłczyńska będzie reprezentować Joannę Krupę jedynie w kwestiach prawnych. Ale nie jest oraz nie będzie jej menedżerką czy agentką - czytamy na portalu magazynu.

Co myślicie o takiej nowej przyjaźni?

ZOBACZ: Joanna Krupa ma nowego partnera? Nowa miłość Dżoany

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: