ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Joanna Krupa o Top Model: "Byli ludzie zazdrośni, którzy chcieli zrobić mi krzywdę!"

Joanna Krupa o Top Model: "Byli ludzie zazdrośni, którzy chcieli zrobić mi krzywdę!"

07.10.2016, godz. 12:10

Joana Krupa była gościem w najnowszym odcinku "20 m2 Łukasza". Łukasz Jakóbiak zapytał gwiazdę TVN o wiele aspektów z jej życia. Jednym z nich był udział w programie Top Model. Modelka zdradziła jak wyglądał początki jej pracy w show.

W programie "20 m2 Łukasza" gościła ostatnio Joanna Krupa. Światowej sławy modelka, prowadzi u nas popularne show Top Model. Łukasz Jakóbiak zapytał o początki pracy w programie. Przede wszystkim był ciekawy ile było chętnych na stanowisko jurorki. - Nie wiem ile było, ale na pewno było dużo - odpowiedziała Krupa. Wyznała przy tym smutną prawdę. - To, że wygrałam ten casting, dużo też miałam, momentów takich, nie będę mówić kto, ale wiesz ludzie, co byli zazdrośni i chcieli mi zrobić krzywdę, chcieli mi na złość zrobić i to było przykre, ale wiesz jestem tu, siedzę tutaj i, wiesz, nie poddałam się - wspomina gwiazda.

- Osoba, która chciała zostać prowadzącą, nie została i mi robiła na złość. To było bardzo przykre, już tyle lat nie byłam w Polsce i tutaj się cieszę, wiesz, fajny program, nie znałam jurorów, nikogo i wiesz jeszcze takie rzeczy mnie spotkały. Pierwszy rok nie był łatwy, nie powiem, w Top Model, nie to tylko, że też się ludzie śmiali, że jak mówi po polsku, że nie umie mówić po polsku - żali się Krupa. - Teraz jest to „fajne”, teraz w reklamie są nawet kiełbasy z moim akcentem - śmieje się Dżoanna.

Cały odcinek z Joanną Krupą już w niedzielę, 9.10 o godzinie 18:00 na oficjalnym kanale 20m2 na YouTube.

Zobacz: Krupa o dzieciach: "Odkładałam macierzyństwo na później, bo kariera jest najważniejsza"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: