ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Koło fortuny wraca! Rafał Brzozowski prowadzącym

Koło fortuny wraca! Rafał Brzozowski prowadzącym

10.08.2017, godz. 12:16
Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski foto: AKPA

TVP będzie taka jak dawniej. Jesienią 2017 roku powróci "Koło fortuny". Konkurs na prowadzącego wygrał Rafał Brzozowski. Teleturniej będzie emitowany od poniedziałku do piątku!

Telewizja Polska pod władzami Jacka Kurskiego powoli staje się taka jak dawniej. Już jesienią na ekrany powróci "Koło fortuny" - teleturniej, który w latach 90-tych oglądali chyba wszyscy. Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl konkurs na prowadzącego nowego "Koła fortuny" wygrał Rafał Brzozowski.

Nowe "Koło fortuny" ma mieć odświeżoną formułę. W studiu będzie obecny zespół muzyczny, który zagra piosenki, do których tancerze wykonają choreografię. Uczestnicy teleturnieju nadal będą wygrywać nagrody rzeczowe i finansowe, a zwycięzca odcinka wyjedzie ze studia samochodem. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl program będzie emitowany co najmniej pięć razy w tygodniu, czyli od poniedziałku do piątku. Godzina emisji i data premiery nowego "Koła fortuny" nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że program będzie można obejrzeć na TVP2

„Koło fortuny” jest oparte na amerykańskim formacie „Wheel of Fortune”. Teleturniej emitowany był pierwotnie w TVP2 od 1992 do 1998 roku, a program reaktywowano w latach 2007-2009. Jego pierwszym prowadzącym był Wojciech Pijanowski, któremu towarzyszyła asystentka Magda Masny.

Magda Masny wraca do TVP w odcinku "Kocham Cię Polsko!"

Robert Janowski zostaje w TVP!

Mąż Barbary Kurdej-Szatan poprowadzi Jaka to melodia?

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: