ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Krzysztof Rutkowski walczy o życie. Dramatyczna historia Tarzan Boya

Krzysztof Rutkowski walczy o życie. Dramatyczna historia Tarzan Boya

23.01.2017, godz. 11:12

Dramat! Krzysztof Rutkowski, znany bardziej jako Tarzan Boy, zmaga się ze śluzakiem otrzewnej. Żeby przeżyć, potrzebuje pieniędzy na operację. Niestety mimo statusu gwiazdy, disco polowiec nie ma funduszy na kosztowne leczenie.

Krzysztof Rutkowski był bardzo popularny w latach 90-tych, kiedy tryumfy święciła pierwsza fala disco polo. Występował pod pseudonimem Tarzan Boy. Pogodny muzyk, słynący z radosnych piosenek jest obecnie cieniem dawnego siebie. Wszystko przez straszną chorobę, która go dopadła. Śluzak otrzewnej zniszczył jego życie. Przeszedł pierwszą chemioterapię, ale żeby żyć potrzebuje pieniędzy na operację.

- Dalsze leczenie to tylko chemia. Nie chciałem tego nagłaśniać, bo się wstydziłem - powiedział piosenkarz w Dzień Dobry TVN. Po wydaniu dwóch płyt rzucił muzykę i został kierowcą. Niestety nie udało mu sie zarobić fortuny, mimo, że był sławny. - Nie udało mu się zarobić żadnych pieniędzy na tej muzyce przez nieuczciwość innych - powiedział w śniadaniówce Łukasz Orbitowski, dziennikarz, który jako pierwszy odkrył, że muzyk potrzebuje pomocy.

W końcu po namowach dziennikarza, Rutkowski zgodził się na pomoc. Jedyną nadzieją dla disco polwoca jest operacja w Gdańsku. Niestety kosztuje ona 50 tysięcy złotych. - Każda kwota jest dla mnie częścią nadziej, której ze względu na uciekający czas mam coraz mniej - napisał Tarzan boy. Pieniądze można wpłacać na nr konta : mBank 12 1140 2004 0000 3402 7660 5151.

Zorganizowano także koncert charytatywny, na którym gwiazdy disco polo wspomogą chorego kolegę. Pieniądze z biletów przeznaczone zostaną na leczenie Rutkowskiego. Koncert odbędzie się 27 i 28 stycznia w warszawskim Klubie Remont przy ul. Waryńskiego 12a.

Zobacz: Zenek zarobi pół milona na pralkach

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: