ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Krzysztof Rutkowski zostanie ojcem! Maja Plich jest w ciąży!

Krzysztof Rutkowski zostanie ojcem! Maja Plich jest w ciąży!

22.07.2013, godz. 09:22
Zakochałem się jak sztubak
foto:

"Wiemy, że to będzie chłopiec" - zdradził były detektyw "Twojemu Imperium". Dziecko przyjdzie na świat w listopadzie.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich spotykają się od ponad roku. Mało kto wróżył temu związkowi świetlaną przyszłość, ponieważ relacja została zbudowana na gruzach miłości byłego detektywa i Luizy Kobyłeckiej. Ponoć Rutkowski zakochał się w Plich kiedy był jeszcze w związku z Kobyłecką, ale nie kwapił się jej o tym powiedzieć. Na szczęście Krzysztofowi udało się poukładać sprawy prywatne i nawet począć pierwsze kroki ku założeniu rodziny. Jego ukochana jest w ciąży!

>>> Krzysztof Rutkowski: Moim idolem był ojciec milicjant

- Wiemy już, że to będzie chłopiec - pochwalił się w wywiadzie dla "Twojego Imperium". - Wszystko przebiega zgodnie z planem. Oboje jesteśmy szczęśliwi i nie możemy doczekać się rozwiązania.

Krzysztof w kwietniu tego roku skończył 53 lata, jego ukochana ma dopiero 28 lat. Dzieli ich spora różnica wieku, ale obydwoje zapewniają, że nie widzą poza sobą świata i są pewni, że będą ze sobą do końca życia. Mai udało się zmienić Krzysztofa, który w ciągu ostatnich miesięcy więcej czasu spędzał w domu niż w pracy i na spotkaniach biznesowych. Rutkowski ma już dorosłą córkę z pierwszego małżeństwa.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: