ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kuba Wojewódzki o Małgorzacie Rozenek: "Pyskata"

Kuba Wojewódzki o Małgorzacie Rozenek: "Pyskata"

06.10.2016, godz. 12:33
Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek
foto: © AKPA

Kuba Wojewódzki odgryzł się Majdanowi za komentarz, który piłkarz wypowiedział w programie Azja Express. Szkoda tylko, że dostało się Małgorzacie Rozenek. Słusznie?

Narzeczona Wojewódzkiego w programie Azja Express otrzymała metkę wyrafinowanego gracza, który do celu dąży po trupach. Zachowanie Renaty Kaczoruk nie wszystkim się podobało. Swojego niezadowolenia nie ukrywali Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Gdy Renia nie chciała ich podwieźć podczas podróży przez Wietnam, piłkarzowi puściły nerwy i wyrwał mu się bardzo ostry komentarz.

- Kto ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony? No błagam cię, to właśnie on jej dawał takie wskazówki! - powiedział Radzio do Małgoni.

Słowa te odbiły się głośnym echem w plotkarskich mediach. Przez kilka dni Wojewódzki nie komentował złośliwego komentarza Majdana, aż w końcu przyło do tworzenia cotygodniowego materiału w tygodniku "Polityka". To właśnie tam Wojewódzki odgryzł się piłkarzowi. Niestety dostała przy tym również Małagorzata Rozenek.

- Z programu „Azja Express” odpadli Małgorzata i Radosław Majdan. Szkoda. To pierwszy program pokazujący Małgorzatę we właściwej tonacji. Wyluzowanej i pyskatej. Dla Radka nie powinno być nowością, że dalej grają ci, których sędzia nie złapie na faulu – napisał Kuba w Polityce.

ZOBACZ: Rodzina Renaty Kaczoruk - siostra bliźniaczka i ojciec prawicowiec [GALERIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: