ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Maja Bohosiewicz urodziła drugie dziecko. Jej partner został "Starym dzidziutków"

Maja Bohosiewicz urodziła drugie dziecko. Jej partner został "Starym dzidziutków"

29.07.2017, godz. 13:45
Maja Bohosiewicz
foto: AKPA

Zaniepokojeni nieobecnością Mai Bohosiewicz na Instagramie fani mogą odetchnąć z ulgą. Aktorka zniknęła na kilkanaście godzin z popularnego portalu gdyż... trafiła na porodówkę! Tak to prawda - Maja Bohosiewicz po raz drugi została mamą! Tym samym jej "Stary Dzidziutka" zmienił nazwę na "Stary Dzidziutków".

Maja Bohosiewicz urodziła drugie dziecko! Tym razem aktorka została mamą dziewczynki, o czym fani wiedzieli już od dawna. Na potwierdzenie dobrej nowiny partner Bohosiewicz umieścił na swoim Instagramie zdjęcie córki. Do zdjęcie dołączył wzruszający i zabawny wpis:

- A więc to oficjalne. Mój Stary, zmienia się w Starego Dzidziutków. Teraz mam dwie damy do kochania. Bardzo polecam. #StaryDzidziutków #MałaSynkaJużZNami @majabohosiewicz - czytamy na Instagramie Tomka Kwaśniewskiego, partnera Mai.

Maja Bohosiewicz po raz pierwszy została mamą nieco ponad rok temu. W czerwcu 2016 roku na świat przyszedł jej syn - Zachary. Maja nie zdradziła jeszcze, jakie imię wybierze dla córki. W zamian za to wiadomo już, że aktorka zmieniła przydomek swojego partnera ze "Stary dzidziutka" na "Stary dzidziutków". Gratulujemy!

Dramat ciężarnej Bohosiewicz. Zobacz, co zrobił jej partner!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: