ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Marcelina Zawadzka jest zakochana! Prezenterka opowiadziała o związku z Mikołajem Roznerskim

Marcelina Zawadzka jest zakochana! Prezenterka opowiadziała o związku z Mikołajem Roznerskim

19.06.2017, godz. 14:50
Marcelina Zawadzka
foto: Super Express

Marcelina Zawadzka w końcu znalazła miłość. Piękna prezenterka "Pytania na śniadanie" od dwóch miesięcy jest w szczęśliwym związku z Mikołajem Roznerskim. W rozmowie z "Party" gwiazda TVP opowiedziała, co ją łączy z przystojnym aktorem.

- Nie zdradzaliśmy nic wcześniej, bo chcieliśmy, żeby ten czas był tylko dla nas. Jestem teraz w takim okresie próbnym i dlatego nie chcę na razie zbyt wiele o tym mówić. Powiem tylko, że wiosna bardzo sprzyja nowym znajomościom – zdradziła tajemniczo Zawadzka w rozmowie z "Party".

Miss Polonia do tej pory nie miała czasu na stały związek. Co się zmieniło?

- Nie mogłabym być z kimś, kto tego nie rozumie i sam nie potrzebuje przestrzeni dla siebie. To okazuje się po jakimś czasie znajomości i wtedy rozstrzyga się, czy związek ma przyszłość. Ja zawsze na początku bardzo szybko otwieram się na nową relację, ale nie potrafię się szybko zakochać, to wymaga czasu. Mój potencjalny partner przechodzi więc coś w rodzaju okresu próbnego. To trwa kilka tygodni czy miesięcy i potem albo się angażuję, albo idę dalej sama - dodała.

Trzymamy kciuki, by uczucie przetrwało próbę czasu, a Marcelina ułożyła sobie życie u boku przystojnego aktora.

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: