ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny opublikowali zdjęcia ze ślubu

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny opublikowali zdjęcia ze ślubu

25.05.2016, godz. 08:46
Marina i Szczęsny - zdjęcia ze ślubu
Marina Łuczenko na ślubie z Wojciechem Szczęsnym foto: instagram

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny opublikowali na portalach społecznościowych zdjęcia ze ślubu. Na tych wybranych fotografiach para prezentuje się jak książe i księżniczka! Bez dwóch zdań - to był bajkowy ślub, a sukni ślubnej Mariny mogą zazdrościć wszyscy

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny inoformację o ślubie trzymali do ostatniej chwili. Już po wszystkim Wojtek napisał na portalu społecznościowym "Jestem najdumniejszym mężczyzną na świecie, mogąc przedstawić Wam moją żonę Marinę!". Wcześniej informację o ślubie piłkarza na Twitterze ujawnił Łukasz Wiśniowski, dziennikarz sportowy "Łączy nas piłka". "Czas przestać gadać, że Wojtek Szczęsny jest młody i niedojrzały. Facet właśnie został mężem. Razem z żoną Mariną, ruszają na weselicho" - czytaliśmy w poście dziennikarza.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są parą od 2013 roku. W ubiegłym roku były bramkarz Arsenalu Londyn oświadczył się piosenkarce. To wyjątkowo udany rok dla Mariny. Oprócz ślubu z ukochanym piosenkarka wróciła do pracy po skomplikowanej operacji wycięcia polipów ze strun głosowych.

ZOBACZ: Wojciech Szczęsny po ślubie z Mariną: Stresik był! [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: