ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Michał Figurski pod maską tlenową! Nie dotarł na roast Szpaka!

Michał Figurski pod maską tlenową! Nie dotarł na roast Szpaka!

30.09.2016, godz. 10:54
Figurski, Roast Szpaka
foto:

Wczoraj odbył się drugi roast w polskiej telewizji. Komicy i gwiazdy wyśmiali Michała Szpaka. Jednym z gości miał być Michał Figurski. Niestety dziennikarz nie dotarł na roast, ponieważ leżał pod respiratorem! Nagrał jednak kilka słów do Wojewódzkiego!

Kiedy podano informację, że jednym z roastujących Michała Szpaka ma być Michał Figurski, jego fani byli wniebowzięci. Kiedy w końcu rozpoczął się długo wyczekiwany show, okazało się, że dziennikarz nie dotrze do studia. Na scenie stał tylko pusty wózek inwalidzki z napisem "Michał Figurski".

#znowu#razem#po#latach#roastszpaka#michalfigurski#kubawojewodzki#czwartek#tvn

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 22 Wrz, 2016 o 5:08 PDT

- Cały czas czekamy na Michała... Już nie czekamy na Michała Figurskiego. Ale to nie jest żadna ostateczna wiadomość! Michał ciągle oddycha - powiedział Wojewódzki, który prowadził roast.

Okazało się, że roast Michała Szpaka, to pierwsza tego typu impreza multimedialna. Figurski nie mógł wystąpić, ale wyemitowano wideo z jego "samotni". Na telebimie pokazano jak Michał Figurski leży pod maską tlenową i coś bełkocze. - Będę tłumaczył - powiedział Wojewódzki. - Bardzo dziękuję za zaproszenie na roasta. Niestety przyjąłem propozycję z Tańca z Gwiazdami, ale chciałbym powiedzieć parę słów do mojego największego przyjaciela - przekazywał Kuba. W pewnym momencie kaszlący Figurski zdjął maskę tlenową i słabym głosem skierował pozdrowienie do Wojewódzkiego. - Kuba Wojewódzki zawsze był złamanym ch*jem - powiedział dziennikarz.

W imieniu Figurskiego wystąpił Antoni Syrek-Dąbrowski ze Stand-up Polska. W ramach swojego wystąpienia odczytał list od nieobecnego gościa. Oczywiście nie obyło się bez żartów z choroby Figurskiego. Syrek-Dąbrowski zwrócił się na przykład do Wojewódzkiego słowami: "W końcu mam lepszy wózek od ciebie. Mój popychają osoby, które mnie kochają, ciebie popycha Kammel.".

Nagranie Figurskiego skomentował podczas swojego wystąpienia Sebastian Rejent. - Michał był na tym filmiku tak wyluzowany, że wyglądał jak penis Wojewódzkiego, z tą różnicą, że Figurski czasem stoi - powiedział komik. Trzeba przyznać, że Michał Figurski ma duży dystans do siebie i potrafi śmiać się nawet z poważnej choroby, której doświadczył w zeszłym roku.

Zobacz: Roast Szpaka. Najbardziej CHAMSKIE żarty! +18 [WIDEO]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: