ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Michał Kwiatkowski zdradza jak wyglądają oświadczyny gejów

Michał Kwiatkowski zdradza jak wyglądają oświadczyny gejów

09.11.2016, godz. 11:40
Michał Kwiatkowski oświadczył się ukochanemu
foto: Michał Kwiatkowski/Facebook

We wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego gościem był brat Dawida Kwiatkowskiego - Michał. Piosenkarz niedawno oświadczył się swojemu ukochanemu. Wyznał też w show jak wyglądają oświadczyny homoseksualistów.

Kuba Wojewódzki do jubileuszowego odcinka swojego programu zaprosił między innymi Michała Kwiatkowskiego, który jest bratem Dawida Kwiatkowskiego. Michał wyjechał na studia do Francji. Tam zrobił karierę jako piosenkarza. Od lat wiedzie szczęśliwe życie u boku swojego ukochanego Maxima. Para niedawno się zaręczyła. Piosenkarz wyznał w show jak wyglądały ich oświadczyny.

Jak wyglądają oświadczyny homoseksualne? - zapytał Wojewódzki. - Tak samo, jak heteroseksualne. Oświadczałeś się kiedyś? - odparł Kwiatkowski. Okazało się, że Kuba nie miał tego doświadczenia. - Kupiłem pierścionek, pomagali mi w tym przyjaciele i rodzina Maxima. Ja ciężko pracowałem, ponieważ wiedziałem, że Maxim chce piękny pierścionek, który niestety trochę kosztował - zdradził Michał. - Znalazłem bardzo piękną potrójną obrączkę, kupiłem, zarezerwowałem piękny stolik w restauracji z XVIII wieku. Wyciągnąłem pierścionek i drżącym głosem zapytałem go, czy chce być moim mężem - wspominał. - Tak mi się łapy trzęsły, że stwierdziłem, że jeżeli uklęknę, to już nie wstanę. Otworzyłem drżącą ręką pudełeczko czerwone. Jak w filmie, Hollywood! - dodał Kwiatkowski.

Romantyczna historia! Nie możemy doczekać się ślubu zakochanych!

Zobacz: Wojewódzki o homoseksualizmie: "Rzuciłem to!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: