ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Michał Żurawski wygrał Azję Express. Można się było tego spodziewać!

Michał Żurawski wygrał Azję Express. Można się było tego spodziewać!

01.12.2016, godz. 08:45
Michał Żurawski i Ludwik Borkowski
foto: TVN

Michał Żurawski i jego druh Ludwik Borkowski to pierwsi w Polsce zwycięzcy reality show dla celebrytów - Azja Express. Panowie od początku byli czarnymi końmi wyścigu do Tajlandii. Nie było więc dużego zaskoczenia, kiedy okazało się kto wygrał. Czy jednak był inne przesłanki wskazujące na zwycięzcę programu?

Michał Żurawski był dotąd znany z imienia i nazwiska nielicznym. Kojarzyli go prawdziwi kinomani, lub fani Romy Gąsiorowskiej, której aktor jest mężem. Teraz, po zwycięstwie w Azji Express, ma szansę na zostanie prawdziwą gwiazdą. Fani programu podejrzewali, żę to właśnie Don Kichot i Sancho Pansa zwyciężą w show. Tym bardziej, kiedy okazało się, że w finale praktycznie nie mają konkurencji. Od kiedy odpadł Pascal Brodnicki i jego przyjaciel Paweł, Michał i Ludwik byli faworytami wyścigu.

Ale na zwycięstwo Michała mogła wskazywać nie tylko waleczność i zaradność i determinacja jaką wykazał się w programie. Kilka tygodni temu w telewizji pojawiła się świąteczna oferta dla par jednej z sieci telefonii komórkowej. Wystąpili w niej Michał Żurawski i Roma Gąsiorowska.

Czy to możliwe, że producenci reklamy wiedzieli, że Żurawski wygra i dlatego zaangażowali go do roli w reklamie? W końcu teraz aktor stanie się bardzo popularny, a więc będzie dobrze kojarzył się z marką. Jak myślicie?

Zobacz: Azja Express odc. 13 FINAŁ! Relacja NA ŻYWO na SE.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: