ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Mroczek zarobi na psie? Lizak wystąpi w serialu

Mroczek zarobi na psie? Lizak wystąpi w serialu

10.02.2016, godz. 11:23
M jak miłość odc. 1204. Paweł (Rafał Mroczek), pies Kminek (Lizak)
M jak miłość odc. 1204. Paweł (Rafał Mroczek), pies Kminek (Lizak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W 1204 odcinku "M jak miłość" pojawi sie nowy bohater, który stanie się nowym członkiem rodziny Zduńskich! Mowa o psie Kimnku, w którego wcieli się prywatny pupil Rafała Mroczka - Lizak. Ile psi aktor zarobi na występach w serialu?

- To, że w naszym gospodarstwie w domu Zduńskich w Grabinie powinien pojawić się pies albo jakieś inne zwierzę, to było przesądzone. Ale czy to będzie mój pies Lizak, tego akurat nie można było się spodziewać. Nie wiedziałem jak on się sprawdzi w roli psa Zduńskich - przyznał Rafał Mroczek w "Kulisach serialu "M jak miłość".

Rafał poznał psa Lizaka dzięki udziałowi w programie Przygarnij mnie. W show gwiazdy adoptowały psy ze schroniska i musiały udowodnić jury, że naprawdę umieją się nimi zająć. Rafał dobrze wytresował Lizaka, więc udział w serialu nie będzie dla niego straszny. Tym bardziej, że psiak ma już za sobą kontakt z kamerami.

Ile Lizak zarobi za udział w serialu? Nie wiadomo. Zwierzęta biorące udział w reklamach zgarniają od 300 do 600 złotych za dzień na planie zdjęciowym. Owczarek niemiecki, który wcielił się w komisarza Alexa zarobił na pewno o wiele więcej Czy Lizak dostanie stawkę pokroju dzielnego wilczura?

Zobacz: Bracia Mroczek kochają gwiazdy. Rafał chodzi z miss, a żona Marcina to aktorka disco polo

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: