ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Odeta Moro na Instagramie tłumaczy, jak oszukiwała uczestników Agent Gwiazdy 2

Odeta Moro na Instagramie tłumaczy, jak oszukiwała uczestników Agent Gwiazdy 2

18.05.2017, godz. 11:28
Odeta Moro
foto: EAST NEWS

Odeta Moro na Instagramie odpowiada na pytania fanów na temat programu Agent Gwiazdy 2. Dziennikarka zdradziła, w jaki sposób oszukiwała uczestników programu.

Odeta Moro była agentem w 2. edycji programu "Agent Gwiazdy". Dziennikarka w finałowym odcinku programu zdradziła kilka sytuacji, w których musiała "zadziałać" jako agent. Podczas wykonywania zadań, chowała klocki, wyrzucała druty potrzebne do konstruowania tratwy, zagadywała uczestników, by ich dekoncentrować. To zaledwie część jej misternych sztuczek w roli agenta. Dziennikarka postanowiła ujawnić więcej szczegółów z programu w rozmowie z fanami na Instagramie. W jednym z ostatnich postów zachęciła internautów do zadawania pytań na temat "Agent Gwiazdy 2". Odzew był niesamowity. Czego dowiedzieliśmy się z dyskusji, która rozpętała się na stronie Odety Moro? Oto kilka przykładów pytań i odpowiedzi [pisownia oryginalna, przyp. red.]:

keeejti94 Kiedy zoreintowalas sie ze grupa wie, ze jestes agentem?

odetamoro @keeejti94 trudne to pytanie bo każdy grał na siebie! Udawał ze jest agentem, jak masz ich wielu cieżko jest rozszyfrować kto jest właściwym;)

aniuuula Może przegapiłam takie pytanie , a mianowicie , czy Agent w ogóle musiał wypełniać jakikolwiek test czy tylko prowizorycznie na niego szedł? I jak to było z ta winda i spotkaniem twarzą w twarz z agentem :)?

odetamoro @aniuuula test jest obowiązkowy;) agent tylko zna odpowiedzi na wiele pytan

ZOBACZ: Odeta Moro, Agent: Było mi ciężko. Nikt nie chciał się ze mną kumplować

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: