ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Miss Polonia 2016 wybrana! Izabella Krzan najpiękniejszą Polką

Miss Polonia 2016 wybrana! Izabella Krzan najpiękniejszą Polką

13.11.2016, godz. 09:23
Miss Polonia 2016, Izabella Krzan
foto: EAST NEWS

Miss Polonia 2016 w końcu została wybrana. Po czterech latach korona najpiękniejszej powędrowała w nowe ręce. Miss Polonia 2016 została pochodząca z Olsztyna Izabella Krzan. Koronę Miss Polonia 2016 przekazała Paulina Krupińska, która tytuł najpiękniejszej Polki dzierżyła od 2012 roku. Jak Wam się podoba nowa Miss?

Izabella Krzan jest rodowitą olsztynianką. Ma 21 lat, obecnie mieszka i studiuje w Warszawie. Jest na trzecim roku ekonomii. Uwielbia sport, zwłaszcza siatkówkę, wcześniej trenowała również taniec towarzyski. Pracuje jako modelka i jak na modelkę przystało, może poszczycić się długimi, pięknymi nogami. Nowa Miss Polonia ma 180 cm wzrostu! Izabella Krzan tak mówi o sobie: Biegle porozumiewam się w języku angielskim i dodatkowo uczę się języka hiszpańskiego. W przyszłości chciałabym pracować jako dziennikarka, bądź prezenterka telewizyjna. Moim marzeniem jest połączenie aktywności zawodowej z podróżami i poznawaniem kultur całego świata.

Koronę Miss Polonia 2016 przekazała Paulina Krupińska, która tytuł najpiękniejszej zdobyła w 2012 roku. Przez problemy z organizacją konkursu, Krupińska dopiero teraz doczekała się swojej następczyni. Która Miss podoba Wam się bardziej? Więcej zdęć z tegorocznych wyborów Miss Polonia znajdziecie w naszej galerii.

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: