ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Paulina Sykut-Jeżyna nagrywa płytę!

Paulina Sykut-Jeżyna nagrywa płytę!

22.02.2017, godz. 09:02
Paulina Sykut-Jeżyna
foto: © AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna to piękna prezenterka telewizji Polsat. Nie wszyscy fani jednak wiedzą, że jej kariera zaczęła się... w Idolu! Celebrytka jest utalentowana nie tylko medialnie, ale i muzycznie. Postanowiła nagrać płytę. Kiedy premiera?

Paulina Sykut-Jeżyna zadebiutowała na szklanym ekranie w programu Idol. Nie została gwiazdą muzyki, ale stała się twarzą Polsatu. Widzowie znają ją z prowadzenia takich programów jak Taniec z Gwiazdami, czy Must be the Music. Niestety Sykut-Jeżyna nie towarzyszy Maciejowi Rockowi w odświeżonej wersji Idola. Niedawno urodziła córeczkę i postanowiła skupić się na sobie.

Jak donosi "Rewia", gwiazda Polsatu niebawem wykorzysta swój talent wokalny. Została zaproszona wraz z innymi sławami do nagrania płyty dla najmłodszych. Oprócz pięknego wyglądu i talentu, zaproszone gwiazdy mają jeszcze jedną wspólną cechę - są młodymi mamami. Płyta będzie nazywać się "Mamusianki" i na rynku pojawi się już za kilka miesięcy. Dla wszystkich fanów Pauliny Sykut-Jeżyny dobra informacja. Niebawem ponownie zobaczymy ją w telewizji. Już niedługo premiera nowej edycji Tańca z Gwiazdami!

Zobacz: Za KIEPSKI na Taniec z gwiazdami! Grabowski traci FUCHĘ!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: