ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Renata Kaczoruk w Azja Express. Czemu widzowie jej nie lubili?

Renata Kaczoruk w Azja Express. Czemu widzowie jej nie lubili?

10.11.2016, godz. 12:16
Renata Kaczoruk
foto: © AKPA

Renata Kaczoruk odpadła z Azji Express. Na ten moment czekało wielu hejterów ukochanej Kuby Wojewódzkiego. A miała ich sporo również wśród uczestników show! Co spowodowało, że ta sympatyczna modelka zraziła do siebie tysiące ludzi nw całym kraju?

Renata Kaczoruk była jedną z z bohaterek Azji Express, która wzbudzała największą ciekawość widzów. Wojewódzki i jego ukochana stronią od odkrywania swoich prywatnych sekretów w mediach. Nie wiele osób wiedziało, jaka jest Reanata Kaczoruk. Występ w programie był szansą na poznanie modelki. Niestety już po pierwszym opdcinku na Kaczoruk wylała się fala krytyki. Celebrytka wcale się nie dziwiła i postanowiła się wytłumaczyć. - Nie dziwią mnie i nie pozostają mi obojętne Wasze reakcje. Też nie polubiłabym Siebie, gdybym wierzyła, że jestem taka jak w mozolnie zmontowanych 2 minutach wąsko wycinanych, pojedynczych fragmentach (!!!) zdań... i zestawionych z nimi obrazów twarzy i akcji... wyciętych z 15h materiału - napisała na Instagramie.

Zobacz: Rodzina Renaty Kaczoruk - siostra bliźniaczka i ojciec prawicowiec [GALERIA]

Szybko jednak dała się poznać jako osoba, która dąży po trupach do celu. Sympatię do Kaczoruk stracili więc nie tylko widzowie, ale i uczestnicy show. Renata protekcjonalnie takotwała swoją partnerkę Weronikę Budziło. Zresztą panie poznały się kilka dni przed wyjazdem do Azji. Przyjaciółka Kaczoruk, która miała z nią jechać w ostatniej chwili zmieniła zdanie z powodu problemów ze zdrowiem. Kiedy podczas jednego z odcinków Weronika starała się uspokoić Renatę, spotkała się z atakiem. - Renata, nie panikuj - próbowała załagodzić atmosferę Budziło. - Nie mów tak do mnie! Nie tymi słowami! - zareagowała dziewczyna Wojewódzkiego.

Szalę goryczy przelało jednak zachowanie Kaczoruk w odcinku, w którym doprowadziła do usunięcia z programu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Najpierw ukradła parze transport, a potem utrudniała im wykonywania zadania. Jedna z ulubionych par show, odpadła dzięki machinacjom Kaczoruk. To zresztą rozpętało później medialną wojnę, która trwa po dziś dzień. Często też Kaczoruk łamała wcześniej ustalone zasady, by wygrać. Najlepiej widoczne było to w odcinku, w którym pary zamieniły się partnerami. Kaczoruk trafiła do pary z z Leszkiem Stankiem. Mimo wcześniejszych ustaleń, Renata robiła wszystko, by tylko osiągnąć swój cel. W końcu Renulka i Weronika odpadły z programu. Stało się to za sprawą sojuszu dwóch pozostałych par - Pascala i Michała oraz ich partnerów. Zdenerwowani na zachowanie koleżanki, postanowili ją wyeliminować.

Żałujecie, że Kaczoruk nie doszła do finału?

Zobacz: Kaczoruk komentuje porażkę w Azji Express. Co przekazała pozostałym uczestnikom?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: