ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy "Super temat" - Premiera w NOWA TV. Kiedy oglądać?

"Super temat" - Premiera w NOWA TV. Kiedy oglądać?

04.03.2017, godz. 10:30
Jarosław Kulczycki
foto: Super Express

Już w najbliższą środę, 8 marca na antenie stacji NOWA TV pojawi się nowa produkcja. "Super Temat" to program interwencyjny współtworzony przez dziennikarzy "Super Expressu" oraz reporterów działu publicystyki i informacji NOWA TV. Emitowany będzie w środy po serwisie informacyjnym "24 godziny", a poprowadzi go Jarosław Kulczycki.

 

Program interwencyjny "Super Temat" podzielony będzie na dwie części: reportażową, w której widzowie poznają bohaterów oraz ich problemy oraz drugą, w której Jarosław Kulczycki poprowadzi rozmowy z bohaterami oraz eksperymenty w dziedzinach dotyczących danego tematu. Od 9 marca na łamach czwartkowych "Super Expressów" pojawiać się będzie materiał pod tytułem "Super Temat". Tekst będzie odnosił się do tematu zaprezentowanego dzień wcześniej na antenie NOWA TV. Dziennikarze współpracujących redakcji postarają się dotrzeć do źródeł i przyczyn problemów oraz znaleźć możliwości wyjścia z trudnych sytuacji ich bohaterów.

- "Super Temat" to dla mnie powrót do doświadczeń z innych stacji. Program będzie powstawał we współpracy z dziennikarzami Super Expressu - będziemy blisko ludzi i ich problemów. Dziennikarstwo interwencyjne to realizacja misji dziennikarskiej w najczystszej postaci. Wykorzystamy siłę telewizji, by rozwiązywać ludzkie problemy. Mam nadzieję, że dzięki naszemu programowi świat stanie się odrobinę lepszy, a czyjeś życie łatwiejsze. Liczymy na pomoc widzów. Czekamy na supertematy – tłumaczy nową produkcję prowadzący Jarosław Kulczycki.

Zobacz też: Kura zrobiła kupę "na żywo" w TVP. Wpadka w Dzień dobry Polsko

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: