ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Sylwia Gliwa kusi ciałem na wakacjach - "Bawiłam się w kałużach!"

Sylwia Gliwa kusi ciałem na wakacjach - "Bawiłam się w kałużach!"

18.08.2016, godz. 10:58
Sylwia Gliwa na wakacjach
foto:

Sylwia Gliwa postanowiła wybrać się na urlop. Nie pojechała na egzotyczną wyspę, jak większość gwiazd, ale postanowiła wypocząć w Polsce. Niestety pogoda zbytnio nie dopisała. Na szczęście aktorka serialu "Na Wspólnej" nie traciła pogody ducha. Zrobiła sobie szereg śmiesznych fotek! Mamy nadzieję, że mimo wszystko nie żałowała urlopu nad Bałtykiem!

Sylwia Gliwa tegoroczne wakacje spędziła na ukochanych Kaszubach, a także nad Bałtykiem. Choć pogoda nie dopisywała, aktorka nie nudziła się i znalazła sposób na niesprzyjające warunki atmosferyczne. -  Kalosze, parasol i bikini to zestaw idealny na wakacje – śmieje się Sylwia Gliwa. - Nie mogłam pozwolić, żeby deszcz i ciemne chmury zepsuły mój urlop, więc postanowiłam znaleźć sposób na to, żeby zrealizować swoje wakacyjne plany. Może nie wróciłam opalona, ale na pewno się nie nudziłam. Proszę mi uwierzyć, że drink z palemką pity pod parasolem na kaszubskiej wsi smakuje wyśmienicie! – przyznaje aktorka.

Od kilku lat Sylwia Gliwa uprawia kitesurfing. W tym roku pogoda na Helu nie pozwoliła jej jednak na rozwijanie swojej sportowej pasji.
- Skoro Bałtyk tak bardzo wzbraniał się przed spotkaniem ze mną, ubrałam kostium, wzięłam deskę pod pachę i doskonale bawiłam się w kałużach, których tego lata nie brakowało – tłumaczy aktorka. - Mam wrażenie, że ludzie ostatnio na wszystko narzekają, a przecież wakacje są po to, by odpocząć i się zrelaksować. Gdy coś idzie nie po naszej myśli, lepiej podejść do tego z przymrużeniem oka, uruchomić kreatywność i, pomimo ulew, zapewnić sobie najlepsze wakacje pod słońcem. Moje właśnie takie były! – dodaje Sylwia Gliwa.

Aktorka niedawno wróciła do Warszawy, by nagrywać nowe odcinki serialu „Na Wspólnej”. Już niebawem widzowie będą mieli okazję zobaczyć kolejne zwroty akcji w życiu serialowej Moniki Zięby, w którą wciela się Sylwia Gliwa.

Zobacz: Natalia Siwiec NAGO na wakacjach! [ZDJĘCIE]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: