ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Szatan na Przystanku Woodstock? Karolina Korwin-Piotrowska zabiera głos

Szatan na Przystanku Woodstock? Karolina Korwin-Piotrowska zabiera głos

02.08.2017, godz. 11:55
Karolina Korwin Piotrowska
foto: © AKPA

Tegoroczny Przystanek Woodstock rozpocznie się już 3 sierpnia. Impreza budzi wiele kontrowersji i dzieli środowisko. Głos w sprawie postanowiła zabrać Karolina Korwin-Piotrowska. Impreza jest "dziełem szatana"?

Dziennikarka, w znanym sobie stylu, skomentowała artykuł "Gazety Wyborczej". Autor publikacji twierdził, że PiS chce zniszczyć festiwal i zdaniem publicystów narodowych, a także skrajnej prawicy, impreza w Kostrzynie nad Odrą to "dzieło szatana". Do tych słów postanowiła odnieść się KKP. Dziennikarka TVN napisała: - Byłam rok temu. Szatana nie widziałam. Widziałam młodą, piękną, zdyscyplinowaną i głodną wiedzy Polskę. Może to ona komuś przeszkadza?

Byłam rok temu. Szatana nie widziałam. Widziałam młoda, piękna, zdyscyplinowana i głodna wiedzy Polskę. Może to ona komuś przeszkadza? #Repost @gazeta_wyborcza (@get_repost) ・・・ Jak PiS chce zniszczyć Woodstock... Plan jest prosty: za wszelką cenę i wszelkimi sposobami zdyskredytować nie tylko samego Jurka Owsiaka, ale też i Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O tym, że impreza w Kostrzynie nad Odrą to „dzieło szatana” publicyści narodowej i skrajnej prawicy piszą już od lat. Przyznanie Przystankowi Woodstock statusu imprezy masowej o podwyższonym ryzyku to nic innego, jak złośliwa forma represji. Tu nie chodzi o ryzyko i bezpieczeństwo. Chodzi o to, by Owsiak się poddał. Więcej na: http://bit.ly/2u4gdXR. Fot. Daniel Adamski. #gazetawyborcza #GW #wyborcza #Woodstock #przystanekwoodstock #festiwal #WOŚP #wielkaorkiestraświątecznejpomocy #JerzyOwsiak #muzyka #zabawa @woodstockpoland #KostrzynnadOdrą

Post udostępniony przez karolina korwin piotrowska (@karolinakp) 28 Lip, 2017 o 3:45 PDT

Przeczytaj także: Kto wystąpi na Przystanku Woodstock?

Polecamy: Roman Polański odgwiżdże początek festiwalu Woodstock

Zobacz: Agata Duda pojawi się na Przystanku Woodstock?

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: