ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Taniec z gwiazdami 2014: Uczestnicy, jury, prowadzący - kto jest kim w 14. edycjii show

Taniec z gwiazdami 2014: Uczestnicy, jury, prowadzący - kto jest kim w 14. edycjii show

26.02.2014, godz. 13:15
Natalia Siwiec i Jan Kliment
Natalia Siwiec i Jan Kliment foto: Polsat

Kto i z kim w parze zatańczy na parkiecie? Kto usiądzie za stołem jurorskim? Kto poprowadzi program? Mamy dla Was krótki przewodnik po 14. edycji "Tańca z gwiazdami".

Tym razem gwiazdy pląsające na parkiecie będziemy po raz pierwszy oglądać na antenie Polsatu. Stali widzowie show będą musieli przyzwyczaić się do nowej pory - stacja zdecydowała, że "Taniec z gwiazdami" zastąpi w ramówce "Got to dance. Tylko muzyka" i będzie emitowany w piątki o godz. 20.00.

Zmian będzie dużo więcej. W roli prowadzących show zobaczymy Joannę Liszowską w duecie z Krzysztofem Ibiszem. Spekulacje trwały długo, bo jak dowiedział się "Super Express" aktorka w ostatniej chwili wygryzła z posady prowadzącej Annę Głogowską.

Na Polsacie zobaczymy też odmienione jury. Za sędziwoskim stołem usiądą dobrze znane widzom TzG Beata Tyszkiewicz i Ivona Pavlović. A pomagać im będzie Michał Malitowski (wcześniej w Got to dance) i - tu największa sensacja - Andrzej Grabowski.

O kryształową kulę 14. edycji "Tańca..." będzie walczyć 12 par: Joanna Moro (w parze z Rafałem Maserakiem), Natalia Siwiec (w parze z Janem Klimentem), Aneta Zając (w parze ze Stefano Terrazzino), Dawid Kwiatkowski (w parze z Janją Lesar), Karolina Szostak (w parze z Andrejem Mosejcukiem), Klaudia Halejcio (w parze z Tomaszem Barańskim), Jacek Rozenek (w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno), Antoni Królikowski (w parze z Kamilą Kajak-Mosejcuk), Viola Arlak (w parze z Krzysztofem Hulbojem), Rafał Brzozowski (w parze z Izabelą Janachowską), Jacek Lenartowicz (w parze z Pauliną Biernat), Piotr Gruszka (w parze z Niną Tyrką).

Czytaj więcej: Taniec z gwiazdami: Joanna Liszowska wygryzła Anię Głogowską!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: