ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Taylor Swift do wzięcia! Dlaczego rozstała się z Tomem Hiddlestonem?

Taylor Swift do wzięcia! Dlaczego rozstała się z Tomem Hiddlestonem?

08.09.2016, godz. 10:03
Taylor Swift i Tom Hiddleston
foto: Facebook

Taylor Swift jest znowu do wzięcia! Piosenkarka i Tom Hiddleston nie są już razem. Artystka rozstała się z ukochanym, gdyż podejrzewała, że aktor związał się z nią ze względu na jej sławę.

Taylor Swift i Tom Hiddleston rozstali się po trzech miesiącach związku. O kryzysie między nimi mówiło się już od jakiegoś czasu. Jednak prawdziwe problemy zaczęły się, gdy aktor zaprosił swoją dziewczynę na galę Emmys. Swift odmówiła, gdyż chciała chronić swoją prywatność. Zaczęła również podejrzewać, że Tom jest z nią ze względu na jej sławę.

- Tom nie chcę ukrywać się z ich związkiem, poprosił ją nawet, żeby poszła z nim na galę Emmys, ale ona chcę chronić swoją prywatność. To, że Tom tak szybko chce upublicznić ich związek, sprawia, że czuje się niekomfortowo - zdradził informator Daily Mail.

Wokalistka nie czuła się dobrze w tej sytuacji. Zaczęła zastanawiać się, czy Tom związał się z nią z miłości, czy ze względu na jej popularność. Przypomnijmy, że do tej pory Swift nie pojawiła się na czerwonym dywanie z żadnym ukochanym.

Zobacz: Natalia Siwiec przeżywa duchową przemianę na pustynnym festiwalu dla bogaczy

- Na początku nie miała z tym problemu, ale teraz obawia się, że zakochał się nie tyle w niej, co w tym, jak bardzo jest popularna. Boi się, że jest z nią ze złych powodów - czytamy.

Taylor Swift zaczęła spotykać się z Tomem Hiddlestonem zaledwie dwa tygodnie po rozstaniu z Calvinem Harrisem. Początkowo para praktycznie się nie rozstawała.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: