ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Top Model: zwycięzcy poprzednich edycji - co się z nimi dzieje?

Top Model: zwycięzcy poprzednich edycji - co się z nimi dzieje?

30.11.2016, godz. 10:14
Top Model: zwycięzcy poprzednich edycji - co się z nimi dzieje?
foto: Fotomontaż AKPA

Udział w Top Model to faktycznie przepustka do światowej kariery? Na SE.pl przypominamy sylwetki zwycięzców poprzednich edycji. Jak potoczyły się losy Pauliny Papierskiej, Olgi Kaczyńskiej, Zuzanny Kołodziejczyk, Osi Ugonoh i Radka Pestki po zakończeniu programu? Kto dołączył do grona zwycięzców Top Model po finale 6 edycji z 29 listopada 2016 roku?

Zwycięzcy dotychczasowych edycji Top Model to kolejno: Paulina Papierska, Olga Kaczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Osi Ugonoh i Radek Pestka. Tuż po finale Top Model 6 przypominamy sylwetki wszystkich zwycięzców show. Czy faktycznie udało się im zrobić międzynarodową karierę? Co się dzieje z dotychczasowymi zwycięzcami polskiej edycji Top Model? Poniżej przedstawiamy, jak potoczyły się losy czterech dziewczyn i Radka Pestki po zakończeniu show.

Paulina Papierska tuż po wygranej w Top Model wyjechała na jakiś czas do Stanów Zjednoczonych, by tam spróbować swego szczęścia. Zwyciężczyni pierwszej edycji show podpisała kontrakty z takimi markami jak Max Factor, Custo Barcelona, Wojas, New Look. Co prawda nie odniosła sukcesu na miarę Gisele Bundchen, ale z drugiej strony nie może narzekać na brak ofert. Tuż po zakończeniu show Paulina narzekała na jego producentów. Modelka miała żal do Top Model, ponieważ nie mogła podpisać umowy z agencją modelek NEXT. Aktualnie Papierska stawia przede wszystkim na współprace z polskimi markami. Jej zdjęcia można znaleźć między innymi na ogromnych zdjeciach w galeriach handlowych

ZOBACZ: Radek Pestka z Top Model 5 wywołał niezłe zamieszanie! To jego sposób na zwycięstwo?

Znaleziona, gdzieś w galerii ☺️Kampania marki Próchnik 󾮗

Posted by Paulina Papierska on 16 listopada 2015

Olga Kaczyńska przez wiele tygodni była obiektem zainteresowania portali plotkarskich bynajmniej nie ze względu na karierę zawodową, a osobiste relacje z partnerem, który również brał udział w Top Model. Niestety związek z Góralem zakończył się tak samo szybko i niespodziewanie jak się zaczął. Pozytywną rzeczą, którą modelka wyniosła z udziału w show to liczne kontrakty reklamowe oraz udziały w międzynarodowych pokazach mody. Olgę można było podziwiać na wybiegach w Londynie, Amsterdamie, Miami, Australii i Tel Awiwie. W Polsce brała udział w pokazach mody m.in. Dawida Wolińskiego, Paprockiego & Brzozowskiego oraz La Manii.

Zuzanna Kołodziejczyk tuż po zwycięstwie w 3. edycji Top Model rzuciła się w wir pracy. Uczestniczka TVN-owskiego show, tak jak jej poprzedniczki, gościła na zagranicznych wybiegach i równolegle podpisywała kontrakty reklamowe w Polsce. Jej gwiazda nie gaśnie. Dziewczyna podpisała umowę z agencją modelek D'VISION. Mogliśmy ją podziwiać między innymi w kampanii kultowej marki MISBHV. W 2014 roku została twarzą młodzieżowej sieciówki Cropp.

Look na mroźny dzień #idziezima torebka: @touspolska #touspolska #tous mossaic new it bag #mossaic

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zuzanna Kołodziejczyk (@zuzol) 23 Lis, 2015 o 9:32 PST

Osi Ogonoh ujęła widzów Top Model nie tylko swoją urodą, ale również charakterem. Była to jedna z najbardziej sympatycznych uczestniczek dotychczasowych edycji. Podobnie jak Zuza podpisała kontrakt z agencją D'VISION. Została twarzą sieciówki Tally Weijl na sezon jesień-zima 2015/2016. Podpisała również kontrakt na kampanię reklamową dla marki Chaos by Marta Boliglova.

@divisionmodel @magdebursky.photography #workhardplayhard

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Osi Ugonoh (@osiugonoh) 10 Lis, 2015 o 12:20 PST

Top Model 5 zwyciężył Radek Pestka. W finale pokonał Karolinę Pisarek i Jakoba Kosela. Po zakończeniu show Pestka skupił się na... prowadzeniu bloga. Jurorzy show w wywiadach po zakończeniu show wyrzucali uczestnikowi opieszałość w szukaniu zagranicznych kontraktów. Mówi się, że udział w Top Model przyniósł najwięcej benefitów Katrolinie Pisarek, która z finałowej trójki ma najwięcej kontraktów. Po programie Radek Pestka stał się autorem największej internetowej wpadki. Model przez przypadek opublikował na Snapchacie zdjęcie swojego członka.

ZOBACZ: Radek Pestka znów wspomina wpadkę z penisem: Dwa pierwsze dni to było apogeum nieszczęścia

nowy wpis na blogu już jest zapraszam! Link w opisie #KENZOxHM @kenzo @hm @m.t.i #ootd #streetstyle

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Radek Pestka rdslav.com (@radekpestka) 3 Lis, 2016 o 5:08 PDT

Finał 6. edycji Top Model odbył się we wtorek 29 listopada 2016 roku. O zwycięstwo walczyli: Daria Zhalina, Ewa Niespodziana oraz Patryk Grudowicz, który ostatecznie wygrał Top Model 6 i został drugim mężczyzną wybranym na zwycięzcę.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: