ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6, odc 8. Joanna Moro jako Fergie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6, odc 8. Joanna Moro jako Fergie!

05.11.2016, godz. 18:00
Twoja twarz brzmi znajomo
foto: 38PR

W 8. odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Joanna Moro wcieli się w postać przebojowej i uwodzicielskiej Fergie. Czy uda jej się rozkochać w sobie jurorów i telewidzów? O tym przekonamy się w sobotę 5. listopada w Polsacie!

W 8. odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Joanna Mora zaśpiewa piosenkę „Fergalicious” z pierwszej solowej płyty Fergie. Przypomnijmy, że wokalistka sławę zdobyła występując w zespole The Black Eyed Peas, którego współzałożycielem jest will.i.am. Pomógł on również Fergie w nagraniu debiutanckiego albumu, produkując część znajdujących się na nim utworów. Na krążku znalazło się wiele hitów, m.in. „London Bridge” i „Big Girls Don’t Cry”, jednak to właśnie „Fergalicious” stało się przebojem najlepiej kojarzącym się z wokalistką. Tytuł piosenki to zabawa słowna, który określa coś, co powoduje, że mężczyźni wariują na punkcie Fergie. Czy Joanna Moro stanie się Morolicious i również doprowadzi męską część widowni do szaleństwa?

Występ aktorki będzie inspirowany teledyskiem do piosenki. Zatem nie zabraknie kusych strojów i morza słodkości – od takiej ilości cukru może zakręcić się w głowie! Czy artystka znowu zaskoczy nas swoją metamorfozą? Jak poradzi sobie z rapowaną częścią utworu? Odpowiedź już w najbliższą sobotę 5. listopada o godzinie 22:00 w Polsacie!

Zobacz: Brodka "Up In The Hill" - nowy teledysk artystki

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: