ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Usta jak odbyt? Celebrytka odpowiada doktorowi Gojdziowi: "Bardzo cierpię"

Usta jak odbyt? Celebrytka odpowiada doktorowi Gojdziowi: "Bardzo cierpię"

01.12.2016, godz. 11:50

Krzysztof Gojdź wywołał kolejny medialny skandal! Ostatnio porównał napompowane usta celebrytki do odbytu pawiana, a dziś już jest odpowiedź właścicielki sztucznych warg. Co Luxuria Astaroth odpisała Gojdziowi? Będziecie w szoku!

Krzysztof Gojdź to specjalista w dziedzinie operacji plastycznych. Znany jest z tego, że bez owijania w bawełnę komentuje, co celebrytki sobie poprawiły i z jakim skutkiem. Niedawno zamieścił na Facebooku post, w którym wyśmiał modę na tzw. "kaczy dzióbek". Doktor Gojdź użył bardziej obrazowego skojarzenia - pawiani odbyt. Swój post okrasił fotką małpiej pupy oraz wykadrowanymi wargami rzeczonej celebrytki. Nie podał jednak jej personaliów.

Zobacz: Krzysztof Gojdź o ustach celebrytki: "ODBYT pawiana"

"Uderz w stół, a nożyce się odezwą" - głosi przysłowie. I tym razem okazało się prawdziwe. Kilka godzin później celebrytka opisana przez Gojdzia... sama skomentowała wpis specjalisty od chirurgii plastycznej. Okazało się, że to sławetna Luxuria Astaroth - dawna Słowianka Donatana, która słynie z picia własnej krwii z okresu, by uwieść ukochanego, oraz półnagich zdjęć w Internecie. Co napisała Luxuria?

- Panie Dr Gojdź, bardzo źle się czuję z tą nagonką na moje usta i z tego tez powodu bardzo cierpię. Są one dla mnie koszmarem, chociaż staram się tego po sobie nie pokazywać, a tyle kasy za nie zapłaciłam! - czytamy we wpisie. - Pan ten koszmar jeszcze pogłębia. Zadaniem lekarza jest pomagać, a nie szkodzić. Słynie Pan z darmowej pomocy ludziom, dlaczego wiec wyśmiewa Pan mnie i nakręca lawinę nienawiści zamiast pomoc? - pyta Astaroth. - Do Pana kliniki, która jest w Gdyni mam bardzo blisko, zaledwie kilka kilometrów. Proszę o wyznaczenie wizyty. Czekam z niecierpliwością w pogłębiającej się depresji... - podsumowała swój wpis.

Zobacz: Luxuria ofiarą seksualnego ZBOCZEŃCA!

Źródło: Starry.tv/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: