ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy W łóżku z CamaSutrą! Piosenkarka kręci nowy klip [ZDJĘCIA]

W łóżku z CamaSutrą! Piosenkarka kręci nowy klip [ZDJĘCIA]

29.09.2016, godz. 02:00
CAMASUTRA KRĘCI NOWY TELEDYSK
CAMASUTRA KRĘCI NOWY TELEDYSK foto:

CamaSutra, czyli piękna Małgorzata Grabda (23 l.), znana z takich piosenek, jak "Jesteś ideałem" czy "Kasa Extraklasa", zmieniła skład zespołu, a wraz z kolejnym klipem prezentuje nowy wizerunek sceniczny. Choć jej kreacje zawsze były odważne, zapowiada, że teraz będzie jeszcze ostrzej! Piosenkarka wyląduje w łóżku z przystojniakiem. I nie jest to mąż!

- Nowa CamaSutra powstała w momencie zmiany składu. Teraz mam nowego DJ-a oraz zawodowe tancerki, które dodały większej charyzmy i charakteru temu projektowi. Będę razem z nimi tańczyć. Już ćwiczę układy choreograficzne na koncerty. Nowe stroje również są nieco odważniejsze - opowiada "Super Expressowi" wokalistka, która właśnie nakręciła klip do utworu "Obojętna".

Udało nam się dowiedzieć, że piosenka opowiada o zdradzie, zranionej kobiecie i obojętności mężczyzny.

- Będzie kilka odważnych scen. Nie zabraknie zmysłowości - zdradza CamaSutra, która zapewnia, że jej mąż Mateusz jest jej największym fanem i nie jest zazdrosny o teledyskowych partnerów. - Mateusz od początku obserwował moją pracę, dlatego doskonale mnie rozumie - podkreśla Gosia.

Premiera klipu już niebawem, oczywiście w Polo tv.

ZOBACZ: Marzena Rogalska wróciła do pracy po wypadku z gwoździem w "Pytaniu na śniadanie" [ZDJĘCIA]

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: