ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Zenek Martyniuk: Idę na emeryturę

Zenek Martyniuk: Idę na emeryturę

24.05.2017, godz. 02:00
Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk foto: Super Express

Zenek Martyniuk (48 l.) to ikona polskiej muzyki tanecznej! Trudno wyobrazić sobie bez niego plenerowe imprezy, festiwale czy muzyczne programy w telewizji. Ale, jak dowiedział się "Super Express", artysta najwyraźniej ma już dość koncertów i nagrywania płyt. Chce nawet iść na emeryturę. Oby jednak zmienił zdanie...

Zenek, który od prawie 30 lat bawi fanów swoimi hitami, takimi jak: "Królowa disco", "Przez twe oczy zielone" czy "Przekorny los", marzy o odpoczynku.

- Zbliżam się do pięćdziesiątki i nie wiem, jak długo jeszcze będę grał. Myślę o emeryturze, jestem już po prostu zmęczony - wyznaje w rozmowie z "Super Expressem". - Ostatnio mam dobry czas, dużo koncertów. Na tę chwilę mamy już zakontraktowanych ponad 300. Kiedyś graliśmy po 4-5 dziennie, jeszcze więcej, ale teraz to dwa maks - podkreśla.

Martyniuk w zeszłym roku trafił do szpitala z rozlanym wyrostkiem robaczkowym. Doszło do zapalenia otrzewnej. Od tamtej pory Zenek zwolnił tempo. Mamy jednak nadzieję, że w ciągu półtora roku zmieni zdanie i będzie chciał dalej koncertować.

ZOBACZ: 25 lat disco polo. Najlepszy artysta

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: