ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Zenek Martyniuk ma własny napój!

Zenek Martyniuk ma własny napój!

02.02.2017, godz. 08:40
Zenek Energy Drink
foto:

Tego jeszcze nie było! Zenon Martyniuk, król disco polo i lider zespołu akcent ma własny napój energetyczny! Zenek Energy Drink jest sygnowany twarzą Martyniuka. Dzięki napojowi kżdy fan muzyka może poczuć prawdziwego kopa!

Dobra passa Zenka Martyniuka trwa. Disco polowiec umie wykorzystać swoją szansę. Jest co prawda królem disco polo i w tych kręgach jego popularność nie maleje od ponad 20 lat, ale w szerszym obiegu nie każdy go kojarzy. TVP zmienia powoli ten stan rzeczy. Martyniuk miał okazję wystąpić z Marylą Rodowicz na Sylwestrze z Jedynką. Zresztą prezes Kurski bardzo lubi twórczość Zenona, więc w TVP jeszcze niejednokrotnie go zobaczymy.

Zobacz: Więcej disco polo w TVP? "Jesteśmy otwarci na każdą muzykę"

Nie dziwi więc, że na fali popularności muzyka, powstał napój energetyzujący, który nie dość że nazywa się jak Martyniuk, to jeszcze ma jego podpis i zdjęcie na etykiecie. - ZENEK ENERGY DRINK - Gazowany napój energetyzujący sygnowany wizerunkiem Zenona Martyniuka z podwyższoną zawartością kofeiny aż do 50mg/100ml - czytamy na stronie producenta.  Oprócz tego napój zawiera taurynę oraz witaminy z grupy B. Kupicie sobie Zenka?

Zobacz: Popek o swoim napoju energetyzującym: "Jedzcie i pijcie. To czyńcie na moją pamiątkę"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: