ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Zenek Martyniuk zapowiada: "Śpiewałem już o Bońku, teraz czas na Lewandowskiego"

Zenek Martyniuk zapowiada: "Śpiewałem już o Bońku, teraz czas na Lewandowskiego"

15.12.2016, godz. 10:53
Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk foto: Super Express

O Robercie i Annie Lewandowskich zrobiło się ostatnio głośno. Wszystko za sprawą ciąży trenerki fitness. Polska oszalała kiedy radosna wieść obiegła świat. Do ekstazy dołącza również król disco polo Zenon Martyniuk z zespołu Akcent, który zapowiada swój kolejny hit. Poświęci go Lewemu!

Ten tydzień rozpoczął się od wspaniałej wieści - Anna Lewandowska jest w 5 miesiącu ciąży! Polska oszalała na punkcie potomka najlepszego piłkarza w kraju. Wszyscy zastanawiają się, czy dziecko pójdzie w piłkarskie ślady taty, czy może pójdzie drogą mamy. Jedno jest pewne - to będzie najzdrowsze dziecko w kraju, a sport będzie miało we krwi. Do życzeń dołącza się niekwestionowany król disco polo - Zenek Martyniuk z zespołu Akcent.

- To wspaniała nowina. Życzę Ani i Robertowi wszystkiego najlepszego - powiedział gwiazdor w rozmowie z magazynem "Na Żywo". Okazuje się, że piosenkarz ma wspaniały prezent dla zdolnego piłkarza. Pracuje nad piosenką na cześć Lewego. - Śpiewałem już o Zbigniewie Bońku, teraz czas na Roberta, gdyż pisze się dla najlepszych. Mam pomysł na słowa. Dopracowuję linię melodyczną - wyznał Zenek. Pamiętacie pieśń o Bońku?

Czujemy, że to będzie prawdziwy hit! Najpopularniejszy piłkarz i najbardziej pożądany wokalista disco polo to mieszanka wybuchowa! Nie możemy się doczekać!

Zobacz: Nowy interes Zenka Martyniuka. Co planuje gwiazdor disco polo?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: