ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Znawczyni mody krytykuje Pierwszą Damę! "Jak stewadessa"

Znawczyni mody krytykuje Pierwszą Damę! "Jak stewadessa"

28.07.2016, godz. 09:50

Andrzej Duda wraz ze swoją żoną, witał wczoraj papieża, który przyleciał na Światowe Dni Młodzieży. To, w co ubierze się Pierwsza Dama było zagwozdką dla wielu osób. Znana organizatorka pokazów mody, Dorota Wróblewska skrytykowała kreację Agaty Dudy. Stwierdziła, że żona prezydenta wygląda jak... stewardessa!

Dorota Wróblewska słynie z kontrowersyjnych komentarzy na temat tego, jak ubierają się sławy. Wczorajsze powitanie papieża Franciszka przez prezydenta i jego żonę, było wielkim wydarzeniem. Głowa Kościoła przyleciała do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży. Wiele osób zastanawiało się, jaką kreację przywdzieje Pierwsza Dama. Okazało się, że wybrała gustowny ciemnoniebieski kostium, przeplatany błękitnymi akcentami. Na głowie miała kapelusz z woalką.

Wygląd Agaty Dudy nie spodobał się Wróblewskiej. - Odpowiednio dobrać strój na spotkanie z Papieżem nie jest łatwo - zaczęła swój wpis na Facebooku. - Strój Pierwszej Damy został porównany do mundurka stewardessy i niestety coś w tym jest - wytknęła znawczyni mody. - Nieudanym elementem stylizacji są błękitne buty, które niby pasują do żakietu, a psują efekt i tworzą nieudany komplecik. Buty powinny być granatowe- krytykowała Wróblewska.

Co sądzicie o tej surowej ocenie? Agata Duda słynie w końcu z klasy i szykownych kreacji. Zgadzacie się z Wróblewską? Pierwsza Dama rzeczywiście wyglądała jak osoba z obsługi samolotu? Zapraszamy do naszej sondy!

Zobacz: Dorota Wróblewska ostro o Wojewódzkim: Szczyt głupoty zdobywa się bez żadnego wysiłku

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: