ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Żona Pazury o problemach finansowych w małżeństwie: "Zaczynaliśmy od zera"

Żona Pazury o problemach finansowych w małżeństwie: "Zaczynaliśmy od zera"

02.08.2016, godz. 10:41
Edyta Pazura o problemach finansowych w małżeństwie
Edyta od ponad 10 lat walczy z metką "żony utrzymanki" foto: AKPA

Edyta Pazura walczy z metką "młodej żony utrzymanki". W wywiadzie dla jednego z kolorowych magazynów wyznała, że na początku małżeństwa z Cezarym wcale nie było kolorowo. "Po rozwodzie Czarka właściwie zaczynaliśmy od zera".

Edyta Pazura w ostatnim wywiadzie dla dwutygodnika "Party" wyznała, że przez ostatnie dziesięć lat zmaga się z metką "młodej żony utrzymanki". Określenie to żona Cezarego Pazury odbierała i odbiera jako bardzo krzywdzące. Szczególnie, gdy wie, że jej związek z aktorem to efekt czystego uczucia. Do tego Edyta Pazura wyznała, że początki związku z gwiazdą polskiego kina nie były łatwe i takie kolorowe, jak uważali niektórzy.

- My wiele przeszliśmy, mieliśmy mnóstwo problemów - zdrowotnych, osobistych i finansowych, jak to w małżeństwie bywa. Ale zawsze wychodziliśmy z nich silniejsi. Przez dziesięć lat żyliśmy na kredyt. Po rozwodzie Czarka właściwie zaczynaliśmy od zera. Wszystkiego razem się dorabialiśmy. Bywało różnie. Były momenty, kiedy bez wyrzutów sumienia lecieliśmy na fajne wakacje, ale i takie, kiedy mieliśmy zawirowania finansowe, wynajęliśmy dom, a wieczorami siadaliśmy z kartką i ołówkiem i zastanawialiśmy się, co dalej - wyznała szczerze Edyta.

Edyta Pazura już niedługo da się poznać jeszcze bliżej. Żonę Cezarego będziemy mogli podziwiać jesienią w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".

ZOBACZ: Top Chef Gwiazdy - uczestnicy na planie programu [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: