WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości pogoda Boże Ciało 2017: pogoda na długi weekend [Gdzie jest BURZA?]

Boże Ciało 2017: pogoda na długi weekend [Gdzie jest BURZA?]

15.06.2017, godz. 10:00
słońce, słonecznik, lato, wakacje
foto: EAST NEWS

Boże Ciało 2017: pogoda na Boże Ciało 15 czerwca! Sprawdźcie naszą prognozę pogody na długi weekend. Zapowiada się pochmurnie, ale dość ciepło. Spodziewajcie się przelotnych opadów oraz skoku temperatury w niedzielę!

 

CZWARTEK 15.06

Temperatury od 20 stopni wzwyż. Najchłodniej na północy (Gdańsk, 20 stopni), we Wrocławiu najcieplej (26 stopni). W całym kraju spodziewać się można przejściowych zachmurzeń i od czasu do czasu wyzierającego słońca.

PIĄTEK 16.06

W piątek cieplej na południu i w centrum Polski (ok. 24 stopni), jednak większe zachmurzenie. Z zachodu i północy nadchodzą grube chmury oraz ochłodzenie, jednak minimalną temperaturą pozostaje 20 stopni. Mniej słońca niż w czwartek.

SOBOTA 17.06

Ochłodzenie oraz deszcz. Najzimniej w Lublinie (17 stopni i deszcz) oraz w Kielcach (19 stopni i deszcz), jednak temperatury wciąż oscylują wokół 20 stopni. Na południowym wschodzie deszcz, a na zachodzie zachmurzenie lub przelotne opady. Na północy koło 19 stopni i chmury.

NIEDZIELA 18.06

W niedzielę wypogodzenie oraz ocieplenie. W całym kraju przejściowe zachmurzenia lub częściowo słonecznie, jedynie na południu i południowym wschodzie oprócz słońca przelotne opady. Najzimniej w Lublinie (19 stopni), jednak w całej Polsce temperatury powyżej 22 stopni. Najcieplej w centralnej Polsce (28 stopni w Łodzi).

Sprawdź, gdzie aktualnie jest burza. Poniżej znajdziesz linki, gdzie są aktualizowane na żywo mapy burz, opadów i błyskawic. W każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie jest burza oraz w którym kierunku się przesuwa.

Gdzie dokładnie uderzają błyskawice zobaczysz w realnym czasie

Mapa z danymi stacji pogodowych i radarem pogodowym

ZOBACZ: Boże Ciało 2017. Czy McDonald's będzie otwarty?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: