WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska 25-letni góral z Orawy ZGWAŁCIŁ kurę! Zaskakujący wyrok sądu

25-letni góral z Orawy ZGWAŁCIŁ kurę! Zaskakujący wyrok sądu

09.10.2016, godz. 15:57
kura, kogut
foto: Archiwum

10 miesiący więzienia w zawieszeniu i tysiąc złotych grzywny - taki wyrok zapadł w sprawie 25-letniego górala z Orawy, który zgwałcił kurę. Na bestalskim zachowaniu mężczyznę przyłapała matka, która zadzwoniła na policję. Wyrok, który wydał sąd jest nieprawomocny.

Do tego strasznego zdarzenia doszło w kwietniu tego roku. 25-latek sądząc, że nikt tego nie zauważy, zgwałcił kurę ze swego gospodarstwa. Zamęczone zwierzę, które było całe w odchodach i we krwi znalazła matka mężczyzny. Kobieta natychmiast wezwała policję. 25-latek został oskarżony o "znęcanie się nad zwierzęciem gospodarskim". W trakcie rozprawy matka Pawła Sz. przyznała, że już wcześniej przypuszczała, że jej syn gwałci przydomowe zwierzęta. Sąd uznał, że mężczyzna jest winny i skazał go na 10 miesięcy więzienia. Zoofil ma również wpłacić 1000 złotych na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

W trakcie śledztwa oskarżony o wykorzystanie zwierzęcia, przeszedł badania psychiatryczne. Biegli uznali, że 25-letni góral z Orawy jest poczytalny. Wyrok sądu jest nieprawomocny. Jako pierwszy sprawę opisał Tygodnik Podhalański.

Czytaj: Brutalny gwałt i napad w Łodzi. Sprawcy użyli kijów bejsbolowych!

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: