WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska BURZA w internecie wywołała niespodziewany efekt! "Odzyskuję wiarę w ludzkość" [ZDJĘCIE]

BURZA w internecie wywołała niespodziewany efekt! "Odzyskuję wiarę w ludzkość" [ZDJĘCIE]

23.11.2016, godz. 10:59

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o kobiecie, która została ukarana mandatem od straży miejskiej za handel kanapkami na warszawskiej patelni, a jego wartość przekraczała tygodniowy zysk handlarki. O sprawie poinformował jeden z użytkowników Facebooka, oburzony zachowaniem funkcjonariuszy. Rozgłos jego posta przeszedł wszelkie oczekiwania, więc odnalazł kobietę i postanowił jej pomóc, a tysiące internautów włączyło się do akcji.

Cała sprawa wydarzyła się 19 listopada na terenie warszawskiego Śródmieścia. Starsza pani, okrzyknięta przez internautów "babcią od bułek" handlowała kanapkami i słodkimi bułkami za złotówkę, za co strażnicy miejscy wypisali jej mandat. Oburzony autor facebookowej publikacji nie krył swojej niechęci do działań funkcjonariuszy i wywołał prawdziwą burzę w internecie. Reakcje, udostępnienia i komentarze sypały się w niebywałej ilości, a żywe zainteresowanie tematem sprawiło, że postanowił zareagować.

Zobacz: Strażnicy miejscy wypisali kobiecie mandat. W internecie ZAWRZAŁO [ZDJĘCIE]

Mężczyzna odnalazł "babcię od bułek", zaprosił ją na kawę i wysłuchał jej historii. Okazała się smutna i oburzająca! "Jak się okazało pani Ania miała guza przy przysadce mózgowej, jest po chemioterapii i trepanacji czaszki.Od czasu operacji nie ma innej możliwości zarabiania pieniędzy, dlatego sprzedaje te bułki,zarabiając na tym KILKANAŚCIE zł dziennie.Innego źródła dochodu nie ma,a renta jej nie przysługuje,bo jakiś goguś z komisji lekarskiej uznał,że jest zdolna do pracy.". Teraz mężczyzna bardzo chce jej pomóc, a do akcji włączyły się tysiące internautów. Jeśli także chcielibyście wspomóc panią Anię, zajrzyjcie tutaj. Do wzięcia udziału w akcji zachęca również Zbigniew Stonoga.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: