WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska 62-latka szuka swej bliźniaczki. Wzruszająca historia z Pomorza [WIDEO]

62-latka szuka swej bliźniaczki. Wzruszająca historia z Pomorza [WIDEO]

24.11.2016, godz. 19:09

Ta historia od samego początku chwyta za serce. Pani Teresa z Pomorza szuka swej bliźniaczki z którą nie widziała się przez całe życie. O tym, że ma siostrę, 62-letnia kobieta dowiedziała się od swojej matki, która leżała na łożu śmierci. Wzruszającą historię z Pomorza opisała NOWA TV.

Pani Teresa z Pomorza z całych sił stara się odnaleźć swoją siostrę bliźniaczkę. Jak powiedziała reporterom stacji NOWA TV, o tym, że ma rodzeństwo dowiedziała się od swojej matki, która leżała na łożu śmierci. 62-latka usłyszała, że jej siostra może mieszkać w Muszynie badź w Krynicy. Niestety, mimo wielu prób i poszukiwań, pani Teresie nie udało się odnaleźć bliźniaczki. Jak wyznała, chciałaby jej powiedzieć, że matka zdecydowała się je rodzielić dla ich dobra. Poszukiwania 62-letniej siostry utrudnia fakt, że wiele osób, które mogłyby pomóc, już zmarły. Pani Teres nie traci jednak nadziei i wciąż wierzy, że uda się jej odnaleźć siostrę.

- Muszę ją odnaleźć, muszę jej powiedzieć, że mama to robiła dla nas, dla nas wszystkich. Na pewno nie chciała nas skrzywdzić - powiedziała pani Teresa.

Wszyskie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu siostry pani Teresy proszoną są o kontakt pod numerem telefonu: 022 515 91 00.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: