WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Brat Ewy Tylman: ŻAŁUJĘ, że zatrudniliśmy Rutkowskiego

Brat Ewy Tylman: ŻAŁUJĘ, że zatrudniliśmy Rutkowskiego

07.06.2017, godz. 15:03
Krzysztof Rutkowski zeznaje w sprawie śmierci Ewy Tylman
Na szczęście sam Rutkowski podchodzi z dystansem do samego siebie i nie przejmuje się hejterami, którzy wyśmiewają jego image. foto: Super Express

Po kolejnej rozprawie w sprawie śmierci Ewy Tylman zawrzało. - Żałuję, że zatrudniliśmy Krzysztofa Rutkowskiego - powiedział gorzko Piotr Tylman. Zapewne wpływ na te słowa miały zeznania detektywa podczas dzisiejszej rozprawy. Czym Rutkowski wyprowadził z równowagi brata Ewy Tylman?

Siódma rozprawa w sprawie śmierci Ewy Tylman odbyła się dziś, 7 czerwca. W jej trakcie zeznawali m.in  policjant, który uczestniczył z Adamem Z. w eksperymencie procesowym 2 grudnia 2015 r., ochroniarz drogerii, w której pracowała Ewa Tylman i Adam Z. oraz detektyw Krzysztof Rutkowski. Ten ostatni zeznał, że bardzo szybko zaczął podejrzewać Adama Z.. Krzysztof Rutkowski wyprowadził z równowagi brata Ewy Tylman. Z protokołów przedstawionych podczas dzisiejszej rozprawy wynikało, że detektyw podejrzewał o udział w sprawie również Piotra Tylmana. - Świadek złożył notatkę, że ja ubezpieczyłem wcześniej Ewę na wysoką kwotę, na terenie Anglii, a potem z Adamem O. (chłopakiem Ewy - dop. red.) uprowadziliśmy ją po to, żeby uzyskać odszkodowanie?! - zapytał Piotr Tylman. Rutkowski odpowiedział, że taką wersję zasugerował wcześniej jeden z policjantów.

Zobacz: Sprawa Ewy Tylman. Co zeznał Krzysztof Rutkowski? Zapis relacji na żywo

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: