WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Działacz Sierpnia 80' UMÓWIŁ się na seks z 14-latką. Wpadł w ręce policji

Działacz Sierpnia 80' UMÓWIŁ się na seks z 14-latką. Wpadł w ręce policji

26.07.2017, godz. 10:20
Umówił się na seks z 14-latką
foto: Facebook

Związkowiec Sierpnia 80' i działacz Komisji Zakładowej związku chciał uprawiać seks z 14-letnią dziewczyną. Jak się później okazało, Franciszek G. wymieniał SMS-y z 29-letnią kobietą, która przeprowadziła prowokację. Związkowiec przyznał się już do zarzutów, grożą mu 2 lata więzienia - opisuje Dziennik Zachodni.

Prowokacja została przeprowadzona w maju w 2017 roku. Franciszek G., który chciał umówić się z 14-letnią dziewczyną na seks, usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Grożą mu 2 lata więzienia. - Dotyczy tego, że od 11 do 12 maja w Tychach, działając w krótkich odstępach czasu, z góry powziętym zamiarem, złożył on propozycję obcowania płciowego lub poddania się innej czynności seksualnej osobie podającej się za 14-letnią dziewczynę - wynika z akt sprawy do których dotarli dziennikarze "Dziennika Zachodniego". Franciszek G. jest działaczem Sierpnia 80' od 40 lat. Bardzo często angażował się w działania związku, przemawiał podczas pikiet, nie szczędząc ostrych słów. Sprawy zarzutów, które usłyszał, komentować jednak nie chciał.

Sprawę skomentował natomiast Bogusław Ziętek, szef Sierpnia 80'. - Pierwsze słyszę o jakimkolwiek zarzucie. Akurat przebywam na urlopie, ale po powrocie będę musiał wyjaśnić tę sprawę. Trzeba będzie zmierzyć się z tym problemem - powiedział "Dziennikowi Zachodniemu".

Czytaj: Oficer Wojska Polskiego UMÓWIŁ się z 14-latką. Interweniowało MON

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: