WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM. Wiadomości z kraju

EXPRESSEM. Wiadomości z kraju

31.08.2016, godz. 02:00
basen, pływalnia
foto: EAST NEWS

Expressem. Wiadomości z Polski.

Zboczeniec na basenie

Skandal w termach w Szaflarach! Stojący w kolejce na zjeżdżalnię 47-letni mężczyzna niespodziewanie ściągnął swoje kąpielówki. Jakby tego było mało, złapał za rączkę 8-latkę, która przed nim stała, i skierował na swoje przyrodzenie. Przerażona dziewczynka szybko wyrwała się z uścisku i zjechała wprost do basenu. Później wszystko opowiedziała mamie, a ta sprawę skierowała na policję. - Coś mi odbiło - tłumaczył 47-latek. Jednak te mętne tłumaczenie nie zwolnią go od odpowiedzialności. Odpowie za dopuszczenie się tzw. innej czynności seksualnej. 

Pijany rowerzysta

Na rowerze, bez oświetlenia, co sił w nogach i na podwójnym gazie. Tak wracał do domu 15-letni rowerzysta. I w dodatku nie po ścieżce rowerowej czy polnych drogach, a po autostradzie A2 w kierunku Poznania. Został zatrzymany w okolicach Nowego Tomyśla przez patrol drogówki zaalarmowany przez innych kierowców. Policjantom bełkotał, że zgubił się i nie wie, jak wrócić do domu. I nic w tym dziwnego, bo miał aż 2 promile alkoholu w krwi. Jego dalszym losem zajmie się sąd rodzinny. 

Bójka na stacji

Mieli zatankować paliwo, a skończyli w szpitalu i areszcie. Na jednej ze stacji benzynowych w Czechowicach-Dziedzicach doszło do karczemnej awantury. Pobiły się dwie grupy mężczyzn, a zaczęło się od drobnostki. W ruch poszedł nóż. 21-latek poważnie ranił w brzuch 17-latka. Nastolatek trafił do szpitala. Ośmiu mężczyznom grożą trzy lata więzienia, z kolei 21-latek przebywa w policyjnym areszcie.

Zobacz też: Polacy zaatakowani w Anglii. Jeden nie żyje

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: