WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM- wiadomości z Polski

EXPRESSEM- wiadomości z Polski

17.07.2017, godz. 04:00
mapa polski
foto: Wikipedia

Najnowsze informacje z Polski:

Matka piła, dziecko wypadło z okna

Niespełna dwuletnie dziecko wypadło z okna na trzecim piętrze budynku przy ul. Peowiaków w Zamościu. Dziewczynka trafiła do szpitala w Lublinie, gdzie zajęli się nią specjaliści. Jest ciężko ranna. Policjanci zajęli się natomiast "mamusią" dziecka. 42-latka była kompletnie pijana, w organizmie miała prawie 2 promile alkoholu. Najprawdopodobniej raczyła się ze starszym synem, który ma 24 lata. Matka trafiła do aresztu. Odpowie za narażenie dziecka na utratę życia lub zdrowia, za co grozi pięć lat więzienia.

Skatowali staruszka dla 12 zł

To dopiero bestialstwo! 36-letni mężczyzna i jego 39-letnia koleżanka napadli w Zduńskiej Woli na 75-letniego staruszka. Duet odwiedził seniora w jego mieszkaniu, ale nie była to pokojowa wizyta. Gospodarz został przewrócony na tapczan, a później okładany pięściami po głowie. By uniknąć dalszych ciosów, 75-latek dał napastnikom 10 zł. Później przeszukali jeszcze kieszenie ofiary i zabrali z nich 2 zł. Teraz agresorom grozi nawet 12 lat więzienia.

Pijany kierowca wiózł dzieci

Przed wyjazdem dodawał sobie energii wysokoprocentowymi trunkami. Policja w Starogardzie Gdańskim zatrzymała 40-latka, który autokarem jechał wężykiem. Okazało się, że wiezie 16 dzieci w wieku 7-11 lat z opiekunami na wycieczkę z Kościerzyny do Łodzi. Kierowca miał aż trzy promile alkoholu w organizmie. Teraz policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Sprawdza m.in., czy organizatorzy wyjazdu należycie wypełnili swoje obowiązki. 40-latkowi grożą dwa lata więzienia.

Zobacz także: Wielkopolskie: mebel SPADŁ na 6-latka! Rodzice pijani w sztok

tagi: expressem
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: