WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM- wiadomości z Polski

EXPRESSEM- wiadomości z Polski

29.10.2016, godz. 04:00
mapa polski
foto: Wikipedia

Najnowsze informacje z Polski:

Tajemnicza śmierć w hotelu

Makabryczne odkrycie w Gdyni! W nocy z czwartku na piątek w jednym z hoteli odkryto ciało 38-letniej kobiety. Jak ustalili śledczy, to mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego. W sprawie przesłuchano już pracowników hotelu i świadków, a także zatrzymano 53-letniego mężczyznę, który może mieć związek z tragedią. To mąż zamordowanej. Śledczy jednak nie chcą zdradzać więcej szczegółów. Przyczyna śmierci będzie znana po sekcji zwłok. 

Zaatakowała księdza po mszy

W jednym z krakowskich kościołów po porannej mszy 50-letnia kobieta zaatakowała księdza! Rozwścieczyło ją, że duchowny przyglądał się jej podejrzliwie. Podeszła do niego, kopnęła go, potem przewróciła i zabrała brewiarz. Zawiadomieni policjanci szybko odszukali napastniczkę. Okazało się, że to znana lokalnej społeczności przestępczyni. Ma na swoim koncie aż 40 wyroków za kradzieże i rozboje. Teraz została objęta dozorem policyjnym. 

Alkohol i przemoc w domu dziecka

Wychowanica szczecińskiego domu dziecka poskarżyła się w szkole, że została pobita przez opiekunkę. Dyrekcja szkoły postanowiła zawiadomić o tym policję. Podczas kontroli placówki funkcjonariusze stwierdzili, że małżeństwo opiekujące się szóstką dzieci jest pod wpływem alkoholu. Odkryli też, że dwoje dzieci ma siniaki, więc wyekspediowali je na obserwację do szpitala. Teraz podopieczni dostali opiekę zastępczą, z kolei sąd ma zdecydować o dalszym losie dzieci i ich opiekunów. 

Zobacz także: PIJANI opiekunowie bili dzieci?! Bestialstwo w domu dziecka w Szczecinie

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: