WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Gwałcił i śpiewał hymn UE. Wstrząsające wyznanie blogerki

Gwałcił i śpiewał hymn UE. Wstrząsające wyznanie blogerki

20.04.2017, godz. 14:23
gwałt przemoc kobieta
foto: SHUTTERSTOCK

13 lat zajęło Amandzie Waliszewskiej dojście do siebie na tyle, by opowiedzieć głośno o swoich przeżyciach. Jako nastolatka została zgwałcona przez swojego kolegę. Spędzała z nim czas, gdy któregoś razu rzucił ją na ziemię i do niej przygwoździł. Podczas gwałtu nucił sobie "Odę do radości" - hymn Unii Europejskiej.

Amanda Waliszewska jest już dorosłą kobietą, ale nadal wraca wspomnieniami do traumatycznych wydarzeń z czasów, gdy była nastolatką. To wtedy jej kolega, z którym spędzała czas, na jednym ze spotkań rzucił się na nią, zgwałcił ją, a po wszystkim zapytał, czy będzie jego dziewczyną.

Kolejne takie wydarzenie miało miejsce w czasie, gdy Polska wchodziła do Unii Europejskiej. Mimo że Amanda chciała udawać, że wcześniej nic się nie wydarzyło, ten sam chłopak zgwałcił ją ponownie. Robiąc to, nucił pod nosem "Odę do radości" - hymn Unii Europejskiej. Od tamtej pory minęło 13 lat, które dla Waliszewskiej były ciężką i długą drogą leczenia psychiki i dochodzenia do siebie. Teraz uznała, że jest już na tyle silna, że może powiedzieć o tym głośno. W ten sposób chciała dodać otuchy innym ofiarom przemocy seksualnej.

Zobacz też: Szok! Zbiorowy gwałt transmitowany na Facebooku na żywo [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: