WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Donoszę na siebie Latkowskiemu. Internauci kpią z afery Wprost i wrzucają stoły HAŃBY

Donoszę na siebie Latkowskiemu. Internauci kpią z afery Wprost i wrzucają stoły HAŃBY

18.02.2015, godz. 10:58
Internauci bronią Durczoka i...donoszą na siebie Latkowskiemu. Stoły hańby zalały internet
foto:

Podczas gdy "Wprost" ekscytuje się zdjęciami gadżetów, które według nich należą do Kamila Durczoka, internauci postanowili dostarczyć redaktorowi naczelnemu kolejnych tematów.

Staniki, opakowania po lekach, rozsypany, podejrzany proszek. Zdjęcia z takimi gadżetami nadsyłają internauci na nowo powstały funpage zatytułowany ironicznie "Donoszę na siebie Latkowskiemu". Wygląda na to, że redaktor naczelny tygodnika "Wprost" będzie miał o czym pisać w kolejnych numerach. Internauci solidaryzują się z Kamilem Durczokiem, który stał się celem wyjątkowo okrutnego śledztwa przeprowadzanego przez "Wprost".

Całą akcję zaczął Kuba Wojewódzki, który pochwalił się swoim "stołem hańby" na facebooku. - Nie czekając na wizytę panów publicystów z WPROST, sam donoszę na siebie, tym oto zdjęciem swojego mieszkania ! - napisał pod zdjęciem.

Kolejna była Karolina Korwin - Piotrowska, która dopiero co ogłosiła, że odchodzi z Wprost. - Nie chce być gorsza od KW i KD. O mnie tez rożnie mówią. Wole wyoutować się sama. To mój stół hańby. "PORnografia" i "Ostatnie masło w Paryżu".

Funpage "Donoszę na siebie Latkowskiemu" powstał we wtorek wieczorem, a już ma kilka tysięcy wielbicieli, którzy chętnie dzielą się swoimi "stołami hańby", kpiąc tym samym ze śledczego Latkowskiego.

Zobacz też: Afera Durczoka. Kokaina i amfetamina w mieszkaniu. Policja nie wyklucza SZANTAŻU

Przeczytaj: WPROST prześwietla Kamila Durczoka: Biały proszek, erotyczne gadżety i zoofilskie wideo

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: