WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Ks. Natanek o robieniu z niego SZATANA w teledyskach: Oni są wielcy, to jest DAR NIEBA - Youtube

Ks. Natanek o robieniu z niego SZATANA w teledyskach: Oni są wielcy, to jest DAR NIEBA - Youtube

15.08.2011, godz. 12:00
Ks. Piotr Natanek jak szatan, diabeł
foto: YouTube

Ks. Piotr Natanek, potępiany przez krakowską kurię kapłan, który bez zgody kościoła prowadzi działalność "duszpasterską" w ośrodku modlitewnym Pustelnia-Grzechynia szybko stał się gwiazdą internetu. Jego kazania o wpływie szatana na młodzież robią furorę w internecie. Jest też liczna grupa internautów kpiących z księdza Natanka w specjalnie zmontowanych teledyskach. On się jednak nie przejmuje i dalej głosi wojnę z diabłem i ciemnymi mocami.

Ksiądz Natanek doczekał się sporego grona wielbicieli nie tylko wśród tych, którzy na żywo słuchają jego kazań i masowo uczestniczą w spotkaniach modlitewnych, ale także wśród internautów. Popularny serwis Youtube jest przepełniony zmontowanymi teledyskami z kontrowersyjnym duchonym w roli głównej.

"Posłuchałem szatana" - ten wyrwany z jednej z homilii zwrot powtarza się najczęściej.

Twórca ośrodka Pustelnia-Grzechynia zdaje się tym w ogóle nie przejmować. Jak sam tłumaczy każdy klip przenosi dalej fragmenty jego kazań.

- Zacząłem wam pokazywać, że jest realizowana szósta rewolucja - satanistyczna. Trzy teledyski o mniej napisali. Wszystkie pod kątem szatana. Porobili mi rogi. Ale oni przekazują słowa. Ja tym twórcą dziękuję. Ludzie nagle sobie uświadamiają. Oni są wielcy. To co media zrobiły ze mną od kwietnia do dzisiaj z punktu widzenia strategii to jest dar nieba. Niech se kleją rogi. Ja przyklejam flagi Polski, Unii Europejskiej, Chrystusa Króla. Zobaczymy ilu tych przyklejających będzie więcej. Spokojniutko dzieci - głosi Natanek w jednym z ostatnich przesłań internetowych.

ZOBACZ jeden z popularniejszych teledysków >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: