WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Morderstwo Klaudii i Patrycji - zakończono sekcję zwłok

Morderstwo Klaudii i Patrycji - zakończono sekcję zwłok

07.08.2016, godz. 08:57
Zamordowali Patrycję i Klaudię
foto: Super Express

W sobotę zakończono sekcję zwłok 15-letniej Klaudii i 23-letniej Patrycji, których ciała odnaleziono w jeziorze Wiecanowskim niedaleko miejscowości Chałupska. Zarzuty morderstwa dziewczyn z Barcina usłyszeli trzej mężczyźni: Maciej K. (21 l.), Zachariasz Z. (20 l.) oraz Sławomir G. (45 l.).

Ciała 15-letniej Klaudii i 23-letniej Patrycji odnaleziono w piątek 5 sierpnia w jeziorze Wiecanowskim. Policja bardzo szybko zatrzymała podejrzanych mężczyzn, którzy po przesłuchaniu przez prokuratora usłyszeli zarzut podwójnego morderstwa. W sobotę po zeznaniach jednego z zatrzymanych przesłuchany został również 45-letni sąsiad Macieja K. - on również usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa. W sobotę odbyła się również sekcja zwłok dziewczyn. Jej wyniki przyniosą odpowiedź na pytanie o to, w jaki sposób zginęła Klaudia i Patrycja.

- Biegły z dużym prawdopodobieństwem ustalił, jaka jest przyczyna zgonu obu kobiet, jednak ze względu na rozbieżne zeznania zatrzymanych zapadła decyzja, że nie będziemy na razie udzielać informacji na ten temat. Mogłoby to spowodować zakłócenie prowadzonego postępowania. Śledztwo w tej sprawie ma charakter dynamiczny - oświadczyła Agnieszka Adamska-Okońska, z bydgoskiej prokuratury, w rozmowie z "Gazetą Pomorską".

Wiadomo już, że Maciej K. najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

ZOBACZ: Mordercy Klaudii i Patrycji zatrzymani!! Policja opublikowała FILM!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: