WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Najpiękniejszy w Platformie

Najpiękniejszy w Platformie

17.08.2009, godz. 07:49
Sebastian Karpiniuk
foto: Brak agencji
Charakterystyczna grzywka, pedantyczny wygląd oraz barwny sposób wypowiadania myśli. Tak w kilku słowach można opisać szefa sejmowej komisji do spraw nacisków na służby specjalne, Sebastiana Karpiniuka (37 l.).

I choć na pozór wygląda na strasznego sztywniaka, to okazuje się, że kołobrzeski poseł PO jest zdolny do zdjęcia krawata. I nie tylko tej części garderoby... "Super Express" dotarł do zdjęć z letniego wypoczynku Karpiniuka, na których oprócz uroczego uśmiechu prezentuje też nagi tors i umięśnione ramiona.

Okrzyknięta najpiękniejsza parlamentarzystką Joanna Mucha (33 l.) z Platformy Obywatelskiej ma swój męski odpowiednik. I to tuż pod bokiem. Wystarczyło bowiem, aby jej klubowy kolega Sebastian Karpiniuk oddalił się od Sejmu, potargał z lekka włosy i zrzucił krępujący ruchy garnitur, a już może pretendować do tytułu największego "ciacha" w partii.

Dowodem są zdjęcia z wakacji, do których dotarliśmy. Karpiniukowi nie można odmówić ciętego języka - to on nazwał Arkadiusza Mularczyka "Jolą Rutowicz komisji śledczej", a Zbigniewa Ziobrę "killerem z twarzą dziecka"! Figle na plaży dowodzą, że również poza Sejmem fantazji mu nie brakuje. Zaskakuje też atletyczną sylwetką - Jeszcze kilka lat temu często chodziłem na siłownię. Nawet trzy raz w tygodniu.

Niestety, dla pań, którym piękny poseł niewątpliwie zawróci w głowie, mamy złą wiadomość. Mimo że na stronach sejmowych napisał o sobie: "wolny", to już od kilkunastu lat władzę nad jego sercem ma kobieta. - To moja partnerka. Jesteśmy razem już 17 lat. Ma na imię Karolina - zdradza nam poseł.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: